Náš klub se domluvil na prodloužení smlouvy s Florbalexpertem a BLACI budou následují sezóny Zone týmem v Superlize!

Také na následující sezónu jsme se domluvili na spolupráci s dodavateli sportovního vybavení, firmami Florbalexpert a Spinsport. Ti nabízejí produkty florbalových značek Zonefloorball a Unihoc, ale také zdravotní pomůcky od výrobců McDavid a Footbalance.

 

V kamenné prodejně má každý člen klubu slevu 20 % na vybrané nezlevněné zboží. V obchodě stačí říct při nákupu klubový slevový kód BA2019Slevový kód lze použít při nákupu v kamenné pobočce Florbalexpertna adrese Milady Horákové 123, Praha 6 (v bezprostřední blízkosti stanice tramvaje a metra A Hradčanská) a při objednání zboží v e-shopu www.florbalexpert.cza v e-shopu www.spinsport.cz.

V případě objednávky v e-shopu se po zadání slevového kódu v nákupním košíku celková suma objednávky automaticky upraví a hodnota slevového kódu odečte. Sleva se vždy počítá z doporučené maloobchodní ceny a nelze použít na již zlevněné zboží. V případě nákupu v prodejně Florbalexpert bude nakupující při uplatnění slevového kódu požádán o uvedení jména a klubové příslušnosti.

 

V případě objednávky klub nabízí také nákup přes sklad, kde platí pro naše členy sleva 35 %. A tým mužů, junioři A a juniorky A mají slevu 40 %.
Slevu ze skladu je možné čerpat objednávkou na email: jakub@blackangels.cz, kam můžete posílat svou objednávku spolu s odkazy na vybrané produkty. Po dodání bude následně zboží k vyzvednutí na recepci BB arény.

 

#bafamily