Ženy v sobotu 19.10.2019 jely na svůj třetí turnaj v sezóně do Mělníka. A dařilo se.
V hale se dopoledne sešly už v lepším počtu (11+2) ale hlavně v dobré náladě, kterou si udržely po celý dnešní turnaj a i na lavičce.
Svérázné povzbuzování, chvílemi zpěv a dobrá nálada se z lavičky přenášela i do chutě hrát a do nasazení na hřišti. 🙂 Super!
V prvním zápase si poradily s Pitbulkami z Kolína výsledkem 8:1 (2:0, 1:1, 5:0). Zápas byl po celou dobu náš, jen na produktivitu jsme si museli počkat až do třetí třetiny. A ta povedla náramně výsledkem 5:0.
Ve druhém zápase pak oproti předchozích turnajích už ukázaly vůli zápasy rozhodovat ve svůj prospěch i přes slabší pasáž zápasu.
I když v zápase s Viking Kobylisy do 3tí třetiny už vedly 6:2, tak včas nezachytily zvýšení tempa soupeřek a vedení ztratily. 6 minut před koncem se začínalo za stavu 6:6 znovu.
Ale právě vůle po vítězství, dobrá nálada a hecování na lavičce způsobily, že zápas dovedly do vítězného konce s výsledkem 8:6 (3:1, 2:1, 3:4).
Od trenéra by se daly očekávat nějaké ty individuální výtky. Průběžně je i emotivně hráčkám na lavičce sděloval. Ale dneska v Mělníku hrál TÝM žen BA.
Pochvala za pěkný florbal našeho týmu od různých účastníků dnešního turnaje několikrát zazněla a poslouchala se opravdu příjemně!
Takhle jezdí Bleci na zápasy. Jako dobrá parta, s dobrou náladou a chutí dávat góly. A když se zrovna nedaří, tak bojovat do konce zápasu.