Tento týden končí všechny tréninky našich kategorií. Po týdenní pauze od 13.května začíná příprava již na tu novou. Rozpis tréninků podle jednotlivých kategorií včetně trenérů naleznete v tomto článku.

Tréninky v letní přípravě jsou zaměřeny na kondiční rozvoj hráčů a hráček. Extra tréninky před turnaji na halách budou obstrarány po komunikaci s trenéry.

A tým – Tomáš Janeček, Petr Pajer, Miroslav Špalek
Po: 20:00 – 21:00 Spoje venkovní
St: 19:30 – 22:00 SH Jedenáctka (hala 20:30)
Čt: 19:30 – 20:30 Spoje venkovní

Juniorka – Jakub Zalubil, Miroslav Špalek, Radek Stiller
Po: 19:00 – 20:00 / 20:00 – 21:00 Spoje venkovní
St: 17:00 – 18:00 (Letňany – kick box)
Čt: 18:00 – 19:30 Čakovice – hala

 

Dorost A – Jakub Zalubil, Tomáš Hejda, Miroslav Špalek, Eva Novotná
Po: 19:00 – 20:00 Spoje venkovní
ST: 15:30-16:30/ 16:30 – 17:30 sál Eva Letňany
Čt: 16:45 – 18:15 Čakovice – hala
Pá: cca 16:00 – 17:30 různé

 

Juni + Dor B – Karel Staněk, Ondřej Falber
Út: 18:15 – 20:00 Sportcentrum Prosek
Pá: 18:30 – 20:00 Letňany velká


Starší žáci -Michal Plecitý, Jan Hausmann, Marek Rauš – začátek již 6.května

Po: 16:15 – 18:15 – hala Čakovice
St: 16:15 – 17:45 – Ďáblický Háj
Čt: 16:15 – 18:00 – Zš Litvínovská 500 (+hokejky)

Starší žáci C – Markéta Chaloupecká, Jiří Pospěch

Po: 18:30-19:30 na ovále u ZŠ Burešova
Pá:  17:00-18:00 vedle haly BB arény v Letňanech

 

Mladší žáci 2007 – Michal Plecitý, Jiří Vorel
Po: 18:15 – 19:45 – Čakovice/ZŠ Tupolevova
St: 17:45 – 19:45 – Zadní Letňany
Čt: 17:55-19:15 – Ďáblický háj (ZŠ Žernosecká)

 

Mladší žáci 2008 – Jakub Hlaváček, Jiří Kolínský
Po: 17:30 – 18:45 ZŠ Fryčovická
Út: 17:00 – 18:15 ZŠ Fryčovická
Čt: 17:00 – 18:15 ZŠ Fryčovická

Mladší žáci Rookies – Martin Dobr, Martin Chalupa
Po 18:00 – 19:30 ZŠ Tupolevova
St 17:00 – 18:00 Zadní Letňany
Čt 18:00 – 19:30 ZŠ Tupolevova

 

Elévové 2009 – Lukáš Staněk, Štěpán Čejka,
Po 18:00 – 19:30 ZŠ Tupolevova
Čt 16:00 – 17:15 ZŠ Tupolevova

 

Elévové 2010 – Natálie Churáčková, Adriana Fricová, Martin Jiřinec
pondělí 17:30 – 18:45 – ZŠ Fryčovická
Středa 16:15 – 17:30 – ZŠ Fryčovická

 

Přípravky 2011 – Natálie Zemanová, Hana Kuchařová, Barbora Šimonková
Po: 17:00 – 18:00 – ZŠ Fryčovická
Čt: 17:30 – 18:30 – ZŠ Fryčovická

Přípravky 2012 + mini – Anna Dvořáková, Zdeněk Mitrovský, Matěj Lelovič, Martin Sahánek
Út: 16:15 – 17:15 – ZŠ Fryčovická
Čt: 16:30 – 17:45 – ZŠ Fryčovická


Ženy, Juniorky, dorostenky – Daniel Krátký, Jiří Kefurt, Zdeňka Kuchařová

Pondělí – 20:00 – 21:30 Sokol Kobylisy
Čtvrtek – 17:00 – 19:00 Boxerské studio Náměstí Jiřího z Poděbrad
Pátek – 18:30 – 20:00 Letňany velká

 

Starší žákyně + vybrané hráčky ročníku 2007 – Vladimír Fuchs, Martin Vachule
St: 18:30-20:00 ZŠ Čakovice venkovní
Pá: 16:30-17:30 ZŠ Čakovice venkovní

 

Mladší žákyně – Jiří Diepolt, Matyáš Pik, Štěpán Kostrhún
Po: 17:15-18:30 ZŠ Tupolevova
Ut: 17:15-18:30 zadní Letňany
Pa: 15:45-17:00 ZŠ Tupolevova

 

Elévky – Martina Egersdorf, Matyáš Krahulec, Jan Michálek, Jakub Růžička

Úterý 17:15-18:30 ZŠ Tupolevova
Pátek 15:45-17:00 ZŠ Tupolevova