Po úspěšném neligovém turnaji v Pardubicích jsme se s pokoru vrhli do dalšího tréninkového procesu. Tak, abychom se nadále zlepšovali a užívali si náš oblíbený sport. V neděli 4. 10. jsme měli znovu možnost se porovnat s ostatními týmy a ověřit si, co jsme se za ty 3 týdny nového naučili. Nedělní program pro 2012ky však turnajem nekončil…

BA 2012 vs. Předvýběr.cz Florbal MB Blue 8:6

První zápas, troufnu si říct nejtěžší zápas turnaje, jsme sehráli proti Mladé Boleslavi. Příjezd, porada s hráči a rozcvička proběhl v pořádku. Jak už to bývá, do prvního zápasu jsme nevstoupili dobře. Soupeř byl mnohem aktivnější a projevoval větší chuť po vítězství. Po přestávce, kde jsme si řekli, že je potřeba bojovat o každý balon, se kluci zlepšili a dokázali vybojovat cennou výhru.

BA 2012 vs. Florbal Jesenice 6:3

Poučeni z prvního zápasu jsme do dalšího utkání vstoupili mnohem lépe. Bojovali jsme o každý míček a když jsme měli míč my, snažili jsme se být neustále v pohybu. Jednu kaňku tenhle zápas však měl. Na střídače si kluci začínali povídat o odpoledním programu co je čeká, místo aby sledovali hru a podporovali svoje spoluhráče. I tak však kluci zápas zvládli a postoupili jsme do finále turnaje.

BA 2012 vs. Floorball Club FALCON Black 7:3 

Ve finále jsme potkali tým ze Staré Boleslavi, který ve skupině taky dvakrát vyhrál. Zápas se vyvíjel pro nás dobře a postupně jsme navyšovali skóre na konečných 7:3. V zápase bylo vidět několik krásných individuálních akcí a občas se tam objevila i krásná souhra. Čeho se však musíme vyvarovat pro příště a trápilo nás to celý turnaj, jsou přihrávky soupeře před naši branku.

Po turnaji nás čekala malá pauza a přesun na Filipovy narozeniny, který celý tým pozval na Laser Game s následným občerstvením. Akce byla super a kluci, trenéři a rodiče si to moc užili. Ještě jednou, Filipe, všechno nejlepší k tvým narozeninám. Pro některé nedělní program i tak ještě nekončil, protože se přesunuli do Kbel, kde hráli naši muži superligu s Hattrickem Brno. Muži navázali na naše dobré výkony a svůj zápas také vyhráli. Závěrem chci kluky pochválit za povedený turnaj a rodičům poděkovat za podporu během turnaje.

Jakub Hlaváček