Znáte lesopark, který se rozprostírá mezi městskými částmi Letňany, Kbely a Čakovice? Můžete si tam vyjít na procházku, zaběhat si, zajezdit na online bruslích, ale můžete také vyzkoušet singletrail na kole. Právě v tomto lesoparku jsme pro všechny členy, rodinné příslušníky, ale také vaše blízké a fanoušky florbalového klubu BLACK ANGELS, připravili venkovní hru. Tu si můžete zaběhnout jako orientační běh a soutěžit o ceny, nebo si ji jen projít a užít si pobyt na čerstvém vzduchu spolu s rodinou. Potřebujete s sebou jen chytrý telefon, který rozpoznává QR kódy (Telefony fungující na IOS mají tuto funkci automaticky v sobě. Stačí si ve fotoaparátu najet na QR kód a stránka se vám otevře. Android odkaz na stažení aplikace do mobilu zde:  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hopej.android.go ) pořádné zimní oblečení, dobrou náladu a doporučujeme si nastudovat BLEK BOOK.

Odhadovaná doba hry je přibližně 60-90 minut.

Vítězem soutěže bude vyhlášen hráč, který zvládne projít všechny stanoviště v nejrychlejším čase a správně odpovědět na všechny otázky a splnit všechny úkoly. Důležité také je, aby stanoviště a úkoly byly plněny popořadě (tzn. 1->2->3…). První tři nejrychlejší účastníky, kteří správně odpoví na všechny otázky, máme připraveny odměny od partnerů klubu (níže). Soutěž bude zahájena 16.1. v sobotu a ukončena 21.2. Každý z účastníků má pro splnění jeden pokus. Pro možnost účasti v soutěži je nezbytné vyplnit přiloženou přihlášku, bez které nebude váš výsledek zaznamenán ani umožněn opravný pokus.

1.místo – zimní bunda Zone Floorball
https://www.florbalexpert.cz/zone-jacket-premium-parka/

2. místo – mikina BLACK ANGELS
https://drillathletics.cz/obchod/mikina-black-angels/

3. místo – triko BA Angelo/Angelina
https://drillathletics.cz/obchod/tricko-angelo-angelina/

Na Youtube najdete všechna videa z Angelova slovníku, která by vám mohla pomoci u některých otázek, jelikož zde trenéři blíže vysvětlují některé z pojmů. Odkaz zde.

Přihlášku do hry naleznete zde.