Poslední víkend plný florbalu v tomto roce započal sobotním turnajem v Týnci nad Labem.

BA vs Traverza Mukařov
V prvním zápase jsme narazili na aktivní Traverzu Mukařov. Kluci bojovali a v první půli jsme soupeři vstřelili dvě branky. Stav po první půli 2:0 pro Bleky.
Druhá půlka byla z naší strany opatrnější a soupeř nás potrestal dvěma brankami do naší sítě. Stav před koncem druhé půle 2:2. V poslední minutě po našem útoku jsme ale dokázali vstřelit vítěznou branku na 3:2 a vyhrát těžký zápas!
Výsledek zápasu 3:2 pro Blacky

BA vs FBC Kolín
V druhém zápase jsme v první půlce dostali gól na 0:1. Po krátké chvilce už to bylo 0:2. Kluci se ale nenechali zlomit a do konce první půlky jsme srovnali na 2:2
Do druhé půlky jsme vstoupili aktivněji a hezkými góly jsme utkání otočili na konečných 5:3 pro Blacky
Výsledek zápasu 5:3 pro Blacky
BA vs Wizards
Třetí utkání o první místo v turnaji jsme začali aktivně a bylo vidět, že jsou kluci v pohodě. Od toho se také odvíjel obraz celého zápasu.
Kluci se více dostávali do střel na branku soupeře a v první půli jsme vedli 3:0
Druhá půlka byla v podobném duchu. Kluci se všichni snažili, poctivě bránili a dál ohrožovali branku soupeře. Po další pěkné akci jsme zvýšili na 4:0 .
Soupeř nakonec úsměvným gólem snížil na 4:1.
V posledních minutách jsme přesto vstřelili konečnou branku turnaje, která znamenala vítězství v celém turnaji. Stav 5:1 pro Blacky
Výsledek zápasu 5:1 pro Blacky
Po herně vydařeném a vyhraném turnaji jsme se přesunuli na celoklubové focení a tím náš sobotní, nikoliv víkendový program, skončil.
Hned v neděli dopoledne jsme se sešli na Laser game a užili si i s rodiči tři hry plné zábavy. Poté jsme se přesunuli na společný oběd do pizzerie, kde si každý chuťově přišel na své. Třešničkou na dortu pak byl pondělní zápas rodičů proti dětem, který skončil remízou 6:6 a ukončil tak tažení 2008ček v kalendářním roce 2019.
Kluci během tohoto roku udělali obrovský posun a je jen na nich, jestli na něj tvrdou prací a pílí naváží i v příštím roce. Závěrem by jsme už chtěli jen popřát všem klidný prožití vánočních svátků, děkujeme všem, kteří se podíleli na našich aktivitách a celému vedení klubu BA, bez kterých by jsme nebyli to, co jsme #bafamily. Největší poděkování patří samozřejmě rodičům a příbuzným kluků, kteří jim obětují obrovský množství nejenom svého času. Bez nich bychom hlavně neměli možnost zažít tolik nezapomenutelných zážitků.