Po letní pauze a měsíci pilného trénování se BA 2012 postavili opět na hřiště v lize přípravek. Začínáme ve 3. koši z 5 a se 3 lajnami. Proti nám se postavil Start 98 a FBC Kralupy n.Vl.

První zápas proti Startu jsme vyhráli 10:2, Start se sešel ve 4 hráčích z toho 3 byli nováčci florbalu a to byla pro nás výzva se předvést, co jsme se za rok naučili a taky, že naučili. Výsledek tomu odpovídá. Druhý soupeř Kralupy n. Vlt. byl mnohem těžší než první soupeř, museli jsme více běhat a bránit. Hra byla „nahoru – dolů „ a pěkně vyrovnána, byly to nervy, kdy my jsme museli dotahovat a dotáhli jsme to na krásných 5:5 a tento výsledek rozhodl o tom, že budeme hrát o 3.- 4. místo ve skupině a to jen díky tomu, že Kralupy nastříleli více gólů proti Startu.

Poslední souboj proti Olympu se nevydařil a prohráli jsme 2:8 byl to nejtěžší soupeř ze všech a zaslouženě vyhrál. My jsme předvedli krásný florbal, byly vidět přihrávky a pěkné střely. Po roce je vidět progres a že z „miníků“ se stávají hráči, kteří mají rádi florbal a nebojí se poprat o balonek. Stále máme co zlepšovat, ale věřím, že kluci to hravě zvládnou a budou předvádět ještě kvalitnější hru. Děkuji klukům a Rozárce za super hru, rodičům za podporu a těším se za 14 dní opět ve 3. koši, který jsme dokázali s přehledem udržet.