30.1. si zapište tučně do kalendáře. A-tým BLACK ANGELS sehraje poslední domácí utkání před play-off proti Fbš Bohemians. Jelikož v době utkání výjimečně nehraje žádná další kategorie, rozhodl se klub spojit tuto událost s týmovým focením, které proběhne během zápasu na UNYP aréně. Můžete tak spojit příjemné s užitečným.

Přijďte podpořit A-tým a užít si skvělou podívanou, kterou toto pražské derby slibuje. Bleci letos podávají opravdu skvělé výkony a stále žije šance na umístění na 6. příčce v tabulce, která zajišťuje přímý postup do vyřazovacích bojů. V zápasech navíc padá mnoho branek, takže jistě bude na co koukat. Zároveň bude probíhat výše zmíněné focení společných týmových fotek. Přesný rozpis brzy zveřejníme. Pokud byste neměli čas zůstat na celý zápas, můžete tak alespoň přijet v určený čas pro vaši kategorii, aby na fotce nechyběl žádný člen týmu. Vstup pro hráče a hráčky účastnící se focení je samozřejmě zdarma. Utkání začíná v 17:00.

V průběhu navíc budete mít možnost opět rozšířit svůj šatník o další BLACK ANGELS věci. Před, během a po utkání totiž bude probíhat výprodej starších kolekcí z BA e-shopu.

Využijme příležitosti, kdy nekoliduje více zápasů a kdy hraje A-tým poslední domácí utkání v neděli odpoledne a pojďme si společně užít BA den plný florbalu!