Ročníky 2007, 2006 a 2005 se společně s trenéry Pavlem, Housem, Jířou a Leprim rozhodly zorganizovat si před “jarňáky” přátelský turnaj zvaný “míchačka”.

Smyslem míchačky je zapojení všech účastníků a jejich náhodné nalosování do družstev, která mezi sebou poměří síly, nezávisle na věku či pohlaví. Poslední fakt je v našem případě nutné zmínit, neboť kromě chlapeckých ročníků a trenérů se do turnaje zapojila i Denča Výborná, jakožto zástupce dívčí složky.

Turnaj byl dopředu nalosovaný živým přenosem a dopředu byla nastavena jasná pravidla pro vstup týmů do turnaje. Přímo na hale došlo ke stručné prezentaci jednotlivých týmů, za kterou zodpovídali kapitáni. Jednotlivé zápasy probíhaly ve velmi slušném tempu a kromě klasických florbalových utkání 4v4 probíhaly soutěže o extra body z nájezdových rozstřelů. Zde jednotliví členové zdobili své herní výkony efektními finesami.

Nejdůležitější informací pro nezaujaté diváky jsou úsměvy na tvářích aktérů turnaje, protože ten probíhal především v přátelské atmosféře a splnil svůj jediný účel. Sranda na druhou, soutěživost, fair play a odměny pro všechny zúčastněné.

Nejcennější cenu pro sebe však přeci jeden tým uzmul. Díky kvalitnějším nájezdovým skills mohl zlaté medaile přebrat tým, jehož kapitánem byl Kuba Bartůšek se svým týmem ve složení: Máslič, Lubi, Kašpi, Vinky, Domča, Vorlík, Ony a Lepri.

Nejlepším dresem se stal jednoznačně večerní lví outfit Marťase Štočka, kterého však v pohybu limitovala příliš dlouhá hříva. Poslední cenu pro nejužitečnějšího hráče turnaje obdržel po hlasování všech hráčů Fíla Jirků a to přímo z rukou shootera, trenéra, kamaráda, milovníka zdravé výživy, bratra a syna Honzy Hausmanna alias House.

Závěrem nesmíme opomenout výkon Jíři Vorla, pro kterého turnaj představoval premiéru na florbalové palubovce. Podle jeho vlastních slov, která ihned po výkonu pronesl se máme na co těšit: ,, Tak určitě to byla fuška, ale musím říci, že jsem se cítil výborně a pokud bude potřeba a trenér A-týmu (pozn. Tomáš Janeček) zatouží po zkušenosti v boji mezi superligovou smetánkou, budu připraven! “

Složení ostatních týmů:
Robin Bělík (C) + Denča, Vilda, Fíla, Mára, Hody, Jířa
Míša Robek (C) + Slósik, Bůďa starší, Áda, Maty, Marťas, Pája, Domča
No name (C) + Šimi, Séba, Jirka, Tom, Bůďa mladší, Váša, Alex, House

Autor článku: Michal Plecitý.