1.koš, starší žačky, neděle 19.1.2020

Tento turnaj prvního koše jsme pořádali v dejvické Unihoc aréně a v první řadě děkujeme všem rodičům za perfektní organizaci, ale dařilo se nám i na hřišti. Celý tým se na víkend dobře naladil již na  páteční Lasergame, kde si hráčky dosyta zastřílely a zřejmě tak položily základ k nedělnímu střeleckému výkonu. 

V základní skupině jsme neponechali nic náhodě, porazili jsme vysokým rozdílem skóre jak nováčka prvního koše Texas, tak především i našeho tradičního rivala Tigers. Za vyzdvihnutí stojí především týmová hra, dostatek střelby ze všech pozic, odvaha a šikovnost hráček při situacích 1-1. Velmi dobrý výkon podaly obránkyně při rychlém přechodu do útoku a při podpoře naší útočné hry. Rádi zmiňujeme úplně první gól naší nové posily Aničky Krejčí. 

BA – Texas Longhorns 16:3 (naše branky: 3x Niky Štekerová, 3x Nela Hrnčířová, 2 Agy Procházková,  2x Klárka Humlová, 2x Eliška Veselá, 1x Viky Petrovová 1x Verča Váňová, 1x Linda Fuchsová, 1x Anička Krejčí)

BA – Ivanti Tigers Praha 8:3 (naše branky: 2x Klárka Humlová, 1x Míša Maříková, 1x Nela Hrnčířová, 1x Linda Fuchsová, 1x Niky Štekerová, 1x Anička Krejčí, 1x Verča Váňová) 

 

Po dvou výhrách v základní skupině jsme tak postoupili do finále. V tomto dnešním již třetím utkání nám ale již pomalu docházely síly a hlavně tým Bohemians, který jsme v posledním utkání v prosinci sice porazili, hrál dnes opravdu ve velkém stylu. O vítězi utkání nebylo pochyb. Rozdíl v osobních soubojích a i dalších herních činnostech byl tentokrát moc velký.  

 

Finále  BA – Bohemians 1:6 (naše branka V. Petrovová)

I přes prohru ve finále, se nám první ligový turnaj v novém kalendářním roce vydařil a druhé místo je naším druhým nejlepším výsledkem aktuální sezóny. Také jsme dnes stanovili naše nové sezónní maximum v počtu vstřelených branek za jeden turnaj v prvním koši, na velmi pěkných 25 gólů. Těšíme se na další utkání.