Starší žákyně, SH Jižní město neděle 9.11.2019

Další hrací den ligy starších žaček, odehráli jsme další tři utkání v nejvyšším koši. 

BA – Sparta 3:1 (naše branky 2x Linda Fuchsová, 1x Nikola Štekerová)

Utkání se Spartou nám tuto sezónu svědčí výsledky, zatím jsme pokaždé zvítězili, ale nešlo o utkání jednoduchá. I dnes se naše dívky málo tlačily do koncovky. Když už jsme zakončili, tak hodně střel končilo vedle branky a také jsme nebyli tak důslední v obraně. Když bylo třeba, tak nás podržela brankářka Tony a i proto jsme nakonec zvítězili 3:1.

BA – Fatpipe Florbal Chodov 1:5 (naše branka Agy Procházková)

Utkání nám herně nevyšlo a bohužel se nám nepodařilo zopakovat remízu z posledního vzájemného utkání. Chodov je silným týmem a toto se mu v dnešním utkání dařilo ukazovat každou minutu. V naší brance jsme dali příležitost Terce Staňkové, která předvedla velice solidní výkon, vyšší prohra rozhodně nejde na vrub gólmanky. 

BA – Bohemians 0:2

V tomto utkání jsme již podali velice solidní výkon, ale bohužel nás trápila koncovka. V malém počtu hráček jsme se dostávali do brankoviště Bohemians a i v osobních soubojích se ukázalo, že starší týmy soupeřů jsou, pokud nezahrajeme na našem maximu, nad naše síly. Po celou dobu utkání jsme nicméně byli na dostřel, ale utkání se nám nepodařilo více zdramatizovat. I přes prohru 0:2 se nám podařilo udržet první koš a věříme, že získané zkušenosti zúročíme v dalších utkáních.