Poslední turnaj roku byl pro nás jako na houpačce. Nejdříve téměř povinná výhra nad Spartou 3:0 v zápase, ve kterém jsme předvedli solidní výkon se spoustou šancí (naše branky: 2x Linda Fuchsová, Niky Štekerová). Naopak ve druhém zápase proti nejlepšímu týmu sezóny Chodovu A jsme asi výhru nečekali, ale prohra 0:10 byla velkým zklamáním. Zápas se zejména nevyvedl v obranné činnosti a několik laciných gólů šlo i na vrub brankářky.

Ale tým se oklepal a do utkání o třetí místo nastoupil jako vyměněný. Bohemians jsme letos ještě neporazili a opět bylo na ploše znát, že hrajeme proti starším soupeřkám. Výbornou týmovou hrou a kombinacemi jsme se prosazovali a na začátku druhé půle jsme vedli 2:0. V brance nás výborně držela Niky Štekerová. Během druhé půle se podařilo Bohemians vyrovnat, ale přesto jsme si vytvořili několik šancí a mohli rozhodnout. Utkání skončilo 2:2 (naše branky Eliška Veselá, Nela Hrnčířová) a o vítězi tak musely rozhodnout nájezdy. Niky perfektně zachytala, soupeř proměnil pouze jeden nájezd, za nás skórovaly Linda Fuchsová a rozhodující nájezd proměnila Kája Vachulová. Výsledek 3:2. Třetí místo z prvního koše na posledním turnaji v roce 2019 bylo naše.