Black Angels : Sport Eden Beroun  7:1
První soupeř z Berouna byl otazníkem, protože jeho předchozí vyrovnaný zápas 3:3 moc nenapověděl. Náš tým poprvé v sezoně nastoupil pouze na dvě lajny a bez výrazných opor týmu.
Na druhou stranu jsme věděli, že se s tím musíme poprat a opravdu se chtělo vyhrát. Začátek opět ukázal naše chvilkové zaváhání a zbytečným místem pro soupeře se otevřelo skóre 0:1.
To bylo vše, co jsme dovolili a začala velká jízda z našich akcí. Nutno dodat, že obě lajny byly schopné soupeře dostat pod tlak a na konečném výsledku se to podepsalo. Z naší strany až na drobná zaváhání skvělá hra.

Black Angels: FBC Kralupy nad Vltavou 6:5
Zápas, který přidělal pár vrásek trenérům, hráčům a určitě i divákům. Do utkání jsme vstupovali s respektem a první branku vstřelil soupeř až v 6:41. Celé utkání probíhalo v duchu nahoru dolu. My více nebezpeční z rychlého přechodu do útoku a Kralupy ve střelbě z dálky, kterou využili dostatečně.
Celé utkání soupeř odskakoval o jednu nebo dvě branky. Nebylo lehké se znova dostat plně do zápasu, ale povedlo se. Ke konci druhé poloviny byla obrovská radost z vyrovnávacího gólu. K tomu nám ještě do hrsti spadla přesilová hra, což by mělo být výhodou, ale…. . Ve vlastní přesilovce zfaulovat hráče na mantinelu je opravdu na pár facek. Bohužel prošla střela z dálky a zase bylo vše od znova. Naše odpověď přišla velmi rychle a soupeř se po radování hned musel smířit s remízou. Zbývaly poslední vteřiny a ty byly naše v rychlém zisku po individuální akci.  Stav 6:5 se udržel a byl zaslouženou odměnou v dosti bojovném zápasu.

Black Angels : Florbal Mladá Boleslav 7:3
Poslední zápas přinesl již známou Mladou Boleslav, která nás potrápila na turnaji v Radlicích.
Dobře rozjetý turnaj jsme chtěli dotáhnout do vítězného konce a na našich to bylo vidět. Neberu zase zaváhání v začátku zápasu na branku pro soupeře, ale celkový vývoj a kontrolu nad zápasem. Opravdu povedené kombinace a krásné branky ze střelby z první, doplnily hezky výsledné skóre. Občas kousavá Boleslav nenašla moc receptů, jak překonat našeho brankaře. Zasloužený postup do pátého koše byl velkou odměnou. Celkově povedený turnaj, i když to bylo v šestém koši, tak to nebylo nic jednoduchého. Jsem moc rád za přistup kluků a výsledky jejich práce z našeho tréninku.

Mára