Black Angels : Jesenice 1:4
Do turnaje náš čekal velmi těžký soupeř, který se prezentoval výsledky dvojciferných čísel. Na druhou stranu, nechtěli jsme čekat někde na polovině hřiště a cílem bylo hrát hodně aktivní, střelecky pohotový zápas. Soupeř začal brankou hned v první minutě, po rychlé kombinaci. Vypadalo to na jednoznačnou převahu, ale opravdu jen vypadalo, protože od druhé minuty měla Jesenice pořádně zatopeno. Kluci opravdu sympatickým výkonem a obětavostí zaměstnávali gólmana jednou střelou za druhou. Ve druhé třetině za stavu 0:1 pokračovala naše převaha, ale bohužel po individuálních chybách jsme inkasovali dvě branky a to nás trochu přibrzdilo. Konečný výsledek 1:4 je v poměru hry hodně krutý, ale hlavně z herního projevu se nemáme za co stydět.

Black Angels : Sokol Rudná 2:3
Druhý zápas přinesl soupeře na kolísajícím místě třetího a čtvrtého koše. Nebylo to v takovém tempu jako byl předchozí zápas, ale i tak bylo vidět dost šancí zejména z naší strany. Bohužel branka na tomto turnaji je tak trochu zakletá a z 38 střel dát dva góly je trochu nefér. Kombinačně jsme opět soupeře přehráli, ale chvilková nepozornost nás stála klíčové body, které se ke konci zápasu těžko doháněly. V poslední minutě snížení na 2:3 potěšilo za aktivitu, ale čas už nahrával Rudné. Výsledek rozhodně nevypovídá o vývoji zápasu, škoda neproměněných branek.

Black Angels : DDM Wizards Praha 4:2
Zápas o sestupové místo nepřinesl jednoduchého soupeře. V minulém turnaji nás zaskočil prohrou, a tak jsme měli co vracet. Byl to zápas, kde se nám trochu hromadily chyby a z pozice bránění jsme dali Wizardům spousta nadějných šancí. Vypadalo to opět na boj, kde budeme zakončovat a nic z toho. Naštěstí v rozhodující momenty se povedlo proměnit a odskočit na výsledek 3:2 bylo stěžejní, stejně jako ubránění v posledních minutách. Paradoxně to byl asi nejslabší výkon ze tří zápasů, ale z celého dne zaslouženě vyhraný. Moc díky klukům i rodičům.

Tým se zvedá, společně jsme zašli také na Lasergame.