V sobotu 25.1. jsme zajeli na košový turnaj na Kladno, které pořádalo druhý koš v sestavě:
Kreibich, Guttenberg - Vorel, Budín, Pecka M, Vachulová, Slovíček, Pecka O, Robek, Štygler, Fryčová, Bohatý, Budínský, Výborná.

V prvním utkání od 9:50 nás čekal domácí soupeř Kanonýři Kladno. Do branky jsme dali Tádu Guttenberga, který přišel k 2007 sbírat zkušenosti z těžkých zápasů. Do utkání jsme vlétli jako uragán. Zlepšeným pohybem a lepší prácí na hokejkách než v minulých utkáních jsme soupeře přehrávali. Vytvářeli jsme si hodně brankových příležitostí, které jsme dokázali k naší radosti proměňovat. Celý tým šlapal jak hodinky. Ano hráli jsme jako tým. Soupeře jsme přestříleli a zvítězili skórem 8:2. Po utkání jsme mohli být spokojeni, ale ne uspokojeni. Před druhým utkáním jsme se zavřeli v šatně a Michal měl pro hráče překvapení. Michal si pohrál s videem z lednového PFC a udělal pro hráče rozbor chyb, kterých jsme se ve finále dopouštěli. Nebojte se, dokázal ukázat a pochválit i za věci které se povedly:) Video rozbor hráčům asi dost pomohl, protože ve druhém utkání proti Spartě Blue ukazovali jak se má hrát florbal. Dá se říci, že bezchybným týmovým výkonem Spartu přehrávali a dokázali ji porazit 5:1
Po skončení zápasu jsme se mohli všichni usmívat a připravovat se na finálový zápas. V průběhu čekání jsme pokračovali ve video rozboru. Užili jsme si u toho i dost legrace. Ve 14 hodin nás čekalo finále o postup do koše, kam bychom měli patřit. Náš finálový soupeř byl tým Panthers Praha. Utkání bylo dost vyrovnáné. Dá se říci, že soupeř byl v první polovině o něco lepší. Měl lepší pohyb a vytvářel si dost brankových příležitostí. Jen díky Kubovi v brance nebyl rozdíl větší. My jsme však také měli brankové příležitosti, ale ne a ne to tam spadnout. Panthers se ujal vedení, ale my jsme do konce první poloviny dokázali vyrovnat na stav 1:1. V druhé polovině jsme zlepšeným pohybem, lepší rozehrávkou a chutí finále vyhrát dobývali branku soupeře. Hráče a hráčky jsme nabádali k častější střelbě a lepší práci před soupeřovým brankovištěm. Tímto zlepšením se nám povedlo soupeři odskočit o dvě branky na konečný stav 3:1 pro naše borce (borkyně). Zápas z našeho pohledu rozhodla sebedůvěra v sebesama a vědomí o našich silných stránkách.

Tento turnaj bychom chtěli hodnotit pozitivně. Máme radost především z faktu, že hráči plnili pokyny trenérů a společně jsme si dokázali užít den i když jsme zrovna nehráli. Třešničkou na dortu byli 3 krásné výhry. V neposlední řadě chceme vyzdvihnout fakt, že všichni hráči i hráčky ( až na Tádu 😛 ) se po turnaji osprchovali a poprvé v sezóně nesmrděli rodičům ve vozech. V tomto poturnajovém rituálu budeme určitě pokračovat neboť zrychluje a zlepšuje naši regeneraci a hygienu.

Děkujeme rodičům za podporu v hledišti.
Děkujeme Jirka a Michal.

BA 2007 : KANONÝŘI KLADNO. 8:2
BA 2007 : SPARTA PRAHA BLUE 5:1
BA 2007 : PANTHERS PRAHA 3:1

Sportu zdar a florbalu zvlášť???