Tento víkend odehráli BLACK ANGELS první dvě utkání v play off proti Mladé Boleslavi. Oba zápasy však nedopadly podle představ Bleků. Průběžný stav série je 2:0 ve prospěch hráčů z města automobilismu.

První zápas, který se odehrál v sobotu 27. března, dopadl bohužel 16:6 ve prospěch týmu Boleslavi, který má z play off spoustu zkušeností. I přes nevlídný výsledek předvedli hráči A-týmu velmi bojovný výkon, především v prostřední části zápasu, která skončila skórem 5:3 pro Boleslav. Zápas pravděpodobně rozhodl moment, kdy tým ze Středočech vsítil hned 4 branky, na které BA nenalezli odpověď.

Většina zápasu byla hlavně pod taktovkou Mladé Boleslavi, jejíž hráči si připsali rovnou tři hattricky. Z Bleků zářil převážně brankář Ondra Matiášek, který i přes velký počet inkasovaných gólů, předvedl spoustu pěkných zákroků, kterými určitě zabránil jistým brankám.

Po tomto zápase bylo nutné hodit výsledek za hlavu a především se poučit z chyb. Na druhý nedělní zápas se Bleci vyspali mnohem lépe a ukázali, že se porvat moc dobře umí. Do utkání avšak nevstoupili nejlépe, když museli dotahovat dvougólové manko. Celé utkání byl k vidění, pro divácké oko, sice tvrdý, ale moc pěkný florbal.

Zápas pravděpodobně rozhodly početní výhody, se kterými si Boleslav oproti BLACK ANGELS dokázala poradit. Pro Bleky je to velmi cenná zkušenost a nyní mají pár dní na řádnou regeneraci a připravení taktiky na další zápasy s Boleslaví.

Další zápasy Bleci proti Boleslavi odehrají 2. a 3. dubna na domácí půdě na hale v pražských Kbelích. Bohužel stále není možná fyzická přítomnost diváků na zápasech, což je nesmírná škoda. BA Family by jistě na zápasech utvořila úžasnou atmosféru. Doufáme alespoň, že podpora našeho A-týmu na dálku přinese ovoce v podobě co nejvíce gólů do soupeřovy sítě.

DYCKY BLACK!

Sestřih posledních zápasů:

Hodnocení 1. utkání:

Hodnocení 2. utkání:

Třetí a čtvrtý zápas série s Mladou Boleslaví můžete sledovat na odkazech níže:
3. zápas – BA vs. MB
4. zápas – BA vs. MB