Pandemie Covid-19 nám nepřekazila pouze soutěžní konec sezóny, ale i víkendové soustředění na Přimdě. Nyní máme za něj již domluvenou náhradu ve Sportcentru Brandýs nad Labem v termínu 11.-14. června. Dále začínáme přihlašovat tradiční letní kempy v BB Areně v červenci a srpnu.

Víkendové klubové soustředění Brandýs

Jako náhrada za víkendové adaptační soustředění na Přimdě jsme zvolili dostupnější prostředí ve Sportcentru Brandýs nad Labem, na adrese Kostelecká 17796. Zde uspořádáme v termínu 11.-14. června víkendové soustředění, přístupné všem Blekům ročníku 2006 a mladší. Díky dostupné destinaci můžeme za stejnou cenu poskytnout o den delší pobyt. Začátek akce bude ve čtvrtek 11.6. odpoledne – po škole, ukončení v neděli v odpoledních hodinách. Doprava na místo a z místa buď po vlastní ose, nebo v organizované skupině s trenéry autobusy MHD z Letňan.

Cena je stanovena na 2700 Kč. V ceně je zahrnuto ubytování a strava (5x denně), dopolední a odpolední bloky plné sportovních aktivit, pronájmu sportovišť včetně bazénu, trenérský a zdravotnický dozor, účastnické triko.

Pokud jste již byli přihlášeni na Přimdu a měli jste ji zaplacenou, převádí se vám účast automaticky na tuto akci. Pokud se vám v takovém případě Brandýs termínově nebo organizačně nehodí a potřebujete se z akce odhlásit, kontaktujte sekretáře klubu na e-mail svatoslav@blackangels.cz

Noví účastníci se mohou od nynějška přihlašovat formou e-přihlášky ve svém profilu členské sekce. Po schválení přihlášky se vám automaticky vygeneruje v členské sekci i podklad pro platbu za akci.

 

Tradiční prázdninové kempy

Díky aktuálním plánům vlády na rozvolňování zákazů spojených s pandemií již můžeme závazně počítat s termíny tradičních příměstských kempů v BB Aréně. Stejně jako vloni je uspořádáme v prvním a posledním prázdninovém týdnu, tedy v termínech 6.-10. července a 24.-28. srpna. Kapacita každého kempu je 100 hráčů. Kempy jsou určeny pro hráče ročníku 2005 a mladší. V plánu máme letos zařadit také třetí kemp, a to v Kbelích. Předběžný termín je naplánován na přelomu července a srpna. Podrobnější informace o tomto termínu ještě přidáme.

Kemp probíhá každý den od 9:00 do 17:00. Sraz na hale v 8:45 hodin. Dopoledne děti čeká trénink florbalu či jiných sportovních her ve sportovní hale, následně svačina a přemístění na venkovní kondiční trénink a hry venku. Po obědě, který probíhá v restauraci ICE Arena hráče a hráčky čeká odpočinek. Celý dopolední program se pak zopakuje i odpoledne. Děti vyzvedávejte v 17:00 hodin u haly. Děti jsou rozděleny do 4  (případně 5) skupin dle věku. Každá skupinka má svou barvu triček a své dva trenéry. Jedno dopoledne čeká každou skupinu trénink i regenerace v bazénu.

Cena obsahuje:

  • dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a pitný režim během celého dne
  • pronájem sportovišť a návštěvu bazénu
  • trenérské a zdravotnické vedení
  • účastnický balíček oblečení

Cena kempu je 2.800,- Kč

Členové klubu se přihlašují i provádějí platbu stejným způsobem jako na ostatní akce výlučně formou e-přihlášky v členské sekci.

Nečlenové klubu se přihlašují na kempy formou online formuláře:

Formulář pro přihlašování nečlenů na červencový termín najdete zde.

Formulář pro přihlašování nečlenů na srpnový termín najdete zde.

Po odeslání přihlášky se vám ozve sekretariát klubu s dalšími pokyny e-mailem.

 

Těšíme se na první společné akce. Bleci už konečně mohou z klece ven!