Zítra, tedy v neděli, od 19:30 se opět koná naše akademie věnovaná našim trenérům a rodičům. Po předchozích přednáškách o fyzioterapii, nutrici a velice zajímavé florbalové diskuzi, které všechny můžete dodatečně shlédnout na našem youtube kanálu (odkaz zde), přichází na řadu přednáška na téma “Věková specifika”, o kterém bude hovořit Marek Chlumský. Přednáška bude zaměřena na to, co s dítětem v jakém věku dělat, rozvíjet a na co se v daném stádiu věku zaměřit.

Prezentující pracuje aktuálně na pozici Projektového manažera – implementace České cesty pod hlavičkou Českého florbalu. Dříve Marek působil jako hlavní metodik Českého florbalu (můžete si přečíst starší rozhovor s Markem na webu Českého florbalu). Ve florbale se pohyboval jako trenér a jako extraligový hráč. Nyní si připravil pro BA druhý seminář “na míru” a všichni jste na něm vítáni. Jen pozor, video z prezentace nebude k dispozici shlédnout později a je pouze interní – proto ho bude možné sledovat pouze online v neděli od 19:30!

Moderátorem semináře bude opět Jakub Zalubil a na konci bude opět prostor na diskuzi. Připojit se můžete na našem obvyklém odkazu. Pokud jste si jej ještě neuložili, prohlédněte si e-mail, protože odkaz dnes budeme znovu zasílat. Budeme se těšit na všechny z vás v neděli.