Spouštíme předběžné přihlašování na naše každoroční soustředění v Poličce. I přes současné nepříznivé podmínky pro sport pevně věříme, že se situace zlepší a my tak budeme moci v létě již společně vyrazit do Poličky a trénovat bez výrazných omezení.

I letos bude soustředění v Poličce rozděleno na dva termíny:

  1. termín se uskuteční v termínu od 7.8. do 14.8. – určen pro kategorie 2014 – 2010 + veškeré dívčí kategorie (od přípravky po ženy)
  2. termín bude navazovat od 14.8. do 21.8. – určen pro kategorie kluků 2009-2005 včetně + B týmy starších žáků a dorost

Přihlašování probíhá opět přeš členskou sekci eos. Po přihlášení do svého uživatelského účtu najdete v uživatelské liště v levé části obrazovky záložku “MOJE E-PŘIHLÁŠKY”. Zde najdete možnost přihlásit se na akci Polička 1. nebo 2. termín, odpovídající vaší věkové kategorii. Zde zašlete přihlášku a ta bude obratem schválena sekretariátem klubu. Poté uvidíte ve svém profilu přihlášku jako potvrzenou a tím se vám také objeví v sekci “MOJE PLATBY” vygenerovaný platební příkaz s přiděleným unikátním variabilním symbolem.

Cena soustředění je stejně jako minulý rok stanovena na 6.000 Kč. Pokud bude soustředění zrušeno z důvodu covidu, bude vám celá částka vrácena. 

Platbu prosím označte přiděleným variabilním symbolem a později si její potvrzení budete moci ověřit také v členské sekci. Termínem pro provedení platby je 31.3.2020, stejně jako vloni můžete ale platbu rozdělit na dvě poloviny a zbývající 3.000 Kč doplatit do 30.6.2020.

V ceně soustředění je autobusová doprava do Poličky a zpět, ubytování, stravování v režimu snídaně, oběd, večeře a dvě svačiny, pitný režim, klubová trička, nepřetržitý trenérský a zdravotnický dozor a tři halové tréninky denně plus další společné venkovní aktivity, které budou probíhat v halách Gymnázia Polička a ZŠ Na Lukách.