< >
DSC_2388.JPG
01
Srp
sdílet článek
Jiří Patočka

SOUSTŘEDĚNÍ POLIČKA 2018

Vážení rodiče, vážení hráči,

zde přinášíme informace ohledně našich soustředění v Poličce v tomto roce.

 

UBYTOVÁNÍ

Polička – ubytováni jsme v SOŠ Polička (Čsl. armády 485, 572 01 Polička), kde máme také zajištěno stravování (snídaně, obědy, večeře).

 

ODJEZD

Odjezd na soustředění do Poličky je u obou turnusů stejný. Odjíždíme z parkoviště u Polikliniky Prosek (Lovosická 2, Praha 9 – Prosek). Příjezd opět na stejné místo.

I. turnus – odjezd 11. 8. v 8:30, příjezd 18. 8. cca ve 14:30

II. turnus – odjezd 18. 8. v 8:30, příjezd 25. 8. cca ve 12:00

Pro přesnější časy příjezdů prosím sledujte naše webové stránky a Facebook BA. Budeme se snažit Vás přesně informovat.

 

CO S SEBOU

Co se týče dokumentů, v den odjezdu je třeba předat trenérovi nebo vedoucímu zájezdu podepsanou bezinfekčnost (možno stáhnout např. ZDE) s datem odjezdu. Ten komu ještě stále platí sportovní lékařská prohlídka, nemusí vyplňovat posudek o zdravotní způsobilosti. Pokud ovšem někomu již skončila, tak je třeba jeden z těchto dokumentů dodat platný. Připravte prosím také případný soupis léků, nemocí (včetně alergií) a léky, které u odjezdu předáte zdravotníkovi zájezdu. Současně žádáme také o předání kopie kartičky zdravotní pojišťovny.

S sebou dětem prosím zabalte dostatek oblečení, podobně jako třeba na školu v přírodě. Zabalte jim hlavně dostatek sportovního oblečení do haly i na ven, včetně vhodné obuvi (minimálně troje). Nezapomeňte na pokrývku hlavy. Není nutné dětem dávat spacáky, ubytování je kompletně zajištěno s postelemi. Nezapomeňte především na láhev na pití a samozřejmě na florbalové věci. Případně další vybavení, o které požádá Váš trenér.

Do autobusu dejte dětem lehkou svačinu. První stravou pro účastníky je již oběd rovnou po příjezdu. Během pobytu budou svačiny a pitný režim dodáván.

NEDÁVEJTE prosím dětem mobily. Určitě ne těm nejmenším. Případně se dohodněte s trenérem. Stejně tak se s ním dohodněte jaké dát dětem kapesné s sebou – pokud by šli na nějaký výlet.

V případě dotazů prosím kontaktujte sekretáře klubu Jiřího Patočku – jiri@blackangels.cz, 720 422 683.

divider
soustredeni_policka
30
Led

Informace a přihlášky na soustředění

Tento rok přichází klub s novinkou celoklubového adaptačního víkendu na Přimdě. Víkendové soustředění je plánováno pro všechny členy BLACK ANGELS všech věkových kategorií. V programu jsou

divider

Termíny soustředění a kempů jsou zde

Stejně jako v minulých letech, i letos čeká blekovské hráčky a hráče pestrý program letní přípravy. Jeho součástí bude tradiční soustředění v Poličce,

divider

SOUSTŘEDĚNÍ 2018

Vážení rodiče, vážení hráči, spousta z Vás si již během ledna a února všimla, že je již možné se přihlašovat na soustředění. Stále ještě ale nejsou

divider starší články divider