První termín soustředění na Poličce je v plném proudu. Veškeré informace v tomto článku a fotky v galerii.

Sobota 10. + neděle 11.srpna
– po sobotním příjezdu jsme všichni začali trénovat. Po odpoledních úvodních trénincích jsme si večer zahráli zápasy. V neděli jsme již naplno všichni trénovali celý den. Měli jsme hezké počasí a navštívili místní bazén. Problém s vodou jsme řešili nákupem balené vody a se spolupráci s jídelnou s převařováním vody. Vaří nám tu moc dobře a zatím máme dost sil na zlobení.

Pondělí 12.8.
– dnes jsme měli pod mrakem a párkrát sprchlo. Jinak se tu máme dobře. Únavou přichází pár drobných zranění, ale pořád jsme trénovali naplno. S vodou se to má lépe a přišly dobré zprávy. Dříve kontaminovaná voda v Poličce je čistá. Vzorky vody odebrané v pátek z vodovodní sítě v Poličce na Svitavsku již neprokázaly přítomnost bakteriálních indikátorů fekálního znečištění ani vysoce infekční norovirů. Ještě v pondělí provedli sérii odběrů na mikrobiologické vyšetření a na virologii, ty rozhodnou, jestli se ukončí požadavek na převařování vody,“ řekl po jednání s vodárnami VHOS a radnicí ředitel odboru obecné a komunální hygieny Krajské hygienické stanice v Pardubicích Jaroslav Říha. Více informací ohledně vody zde:

Přesto čekáme na finální rozhodnutí, vodu stále převařujeme a pijeme koupenou.

Úterý 13.8
– dnes každý dostal nové tričko s límečkem a kraťasy. Většina účastníků s tímto setem rovnou naskočila do trenéninků. Dnes bylo pod mrakem, ale nespadla ani kapka. Takže jsme měli ideální podmínky k trénonování. Odpoledne skupině dorostenky a juniorky přijel na přátelský zápas tým z Jablonného. Naše holky v pěkném zápase soupeřky před naším domácím kotlem porazily 6:3. Děkujeme za pohledy a pozdravy z Prahy. My trénujeme co nám ruce a hlavně nohy stačí 🙂

Středa a čtvrtek
– všichni pomalu pociťují únavu. Každá skupina efektivně trénuje na hale, venkovní tréninky jsou již lehčí a zaměřené na rozvojové hry. Přesto síly na zlobení stále jsou. Ve středu jsme podporovali naše muže u videopřenosu, dnes nás večer čeká diskotéka! Zítra již poslední den, který využijeme pořádnými tréninky a hezkým závěrečným turnajem.