< >
PFC 04 po OF
05
Led
sdílet článek
Sváťa Baťa

Shrnutí druhého dne PFC

Sobota byla hlavním hracím dnem na turnaji Prague floorball cup. Zahrála si všechna naše nasazená družstva a Blaci zaznamenali mnoho úspěchů. Níže jsou shrnuty všechny výsledky podle jednotlivých kategorií.

Přípravky 2010

Svěřenci trenéra Jiřince zaznamenali další úspěch a prozatím procházejí turnajem suverénně. Zítra v 8:30 se utkají na Hostivaři s Kladnem o první místo v tabulce a tím i možný postup do skupiny o medaile.

Black Angels vs. FBC Liberec Black 10:7 (Branky 4x Tomáš Staněk, 3x Vojta Kopicka, 2x Vojta Višňovský, 1x Jonáš Zenker)

Black Angels vs. Snipers Bratislava 4:0 (2x Vojta Kopicka, Jonáš Zenker a Tobiáš Holuša)

Black Angels vs. Bučis Team 18:3 (5x Jáchym Guttenberg, Vojta Kopicka 3x, Jonáš Zenker, Matěj Kratochvíl, Šimon Tupý a Vojtěch Višňovský po 2, Matěj Tupý a Tobiáš Holuša 1 gól)

PFC 10 vs Bučis

Elévové 2009

I mladší elfové se s turnajem zatím vypořádali na jedničku s hvězdičkou a ve třech zápasech nasázeli téměř čtyřicet gólů. Svou skupinu jasně vyhráli a zítra je tak čeká souboj ve skupině o medaile, kde se utkají s vítězi ostatních skupin. Zítra je tak na Hostivaři čekají zápasy v 11:00 proti Tachovu, ve 14:00 proti Spartě a v 16:3 proti Wizards.

Black Angels vs. Wizards DDM Praha 10 B 14:2 (branky David Šurý, Honza Babáček a Tomáš Felgr všichni po 3, Mikuláš Fuchs, Vojta Bohatý, Marek Havlín, Marek Šeda a Tomáš Vlasák)

Black Angels vs. Gepardi DDM Helceletka Brno 8:3 (Tomáš Felgr 3x, Jan Babáček, Marek Šeda, Tomáš Vlasák, Mikuláš Fuchs a Vojta Bohatý)

Black Angels vs. Florbal Chomutov 16:0 (branky David Šurý a Tomáš Felgr oba 4x, Honza Babáček, Marek Šeda a Marek Havlín po 2, Mikuláš Fuchs a Vojta Bohatý)

PFC 09 vs Wizards

Elévové 2008

Ročník 2008 nezaostal za svými mladšími kolegy a taky všechny své zápasy vyhrál. Dnes po obědě uspěli v přímém souboji o první místo ve skupině a odpoledne si ve čtvrtfinále poradili s brněnským Hattrickem. Zítra tak na kluky čeká semifinále, v němž vyzvou na Hamru v 10:30 dosud stejně suverénní Vítkovice.

Black Angels vs. FAT PIPE Florbal Chodov 5:1 (góly Lukáš Janoštík 2x, Danny Kalous, Kryštof Krajňák a Lukáš Kundrát)

ČF: Black Angels vs. FbŠ Hattrick Brno 4:2 (Jirka Janoštík, Lukáš Kundrát, Šimon Hrubeš a Lukáš Janoštík)

PFC 08 po ČF

Mladší žáci 2007

Mlži po obědě zabojovali a v klíčovém zápase porazili Spartu. Uchovali si tak šanci na postup do semifinále. V pozdním večerním utkáni si poradili s Paskovem a vzhledem k dalším výsledkům nakonec svou skupinu vyhráli. Zítra v 11:20 se tak na Hamru utkají o postup do finále s Bohemians.

Black Angels – ACEMA Sparta Praha red 5:3 (branky Ondra Bohatý 2x, Lukáš Vorel, Aleš Štygler, Marek Pecka)

Black Angels – Paskov Saurians 5:1 (Vojta Budínský, Tomáš Egrt, Marek Pecka, Alex Štygler, Lukáš Vorel)

PFC 07 vs sparta

Mladší žáci 2006

Šestkoví mlži pod trenérem Hausmanem také urvali všechny zápasy. Dnes se nejprve ráno utkali o vítězství ve skupině a ve večerním osmifinále porazili bratislavské Snipery. Zítra se tak mohou těšit na čtvrtfinále, když na Hamru v 8:50 vyzvou Florbal Jesenice.

Black Angels vs. FBC Uničov 4:3 (2 góly Luděk Růžička, 1x Dan Zeliska a Robin Bělík)

OF: Black Angels vs. Snipers Bratislava 2:0 (Tomáš Vinkler, Jiří Schiller)

PFC 06 Snipers Bratislava

Starší žáci 2005

Naši mladší strži neměli lehkou pozici, protože nastupovali v kategorii určené pro o rok starší týmy. Přesto se rvali statečně a s turnajem se rozloučili po lítém boji a těsné prohře v pavouku B s Hattrickem Brno.

Black Angels 05 vs. FBŠ Olomouc 2:7 (branky Ondřej Vitásek a Tomáš Horák)

OF B: Black Angels 05 vs. FbŠ Hattrick Brno 2:3 (Matěj Budínský a Vilém Doležal)

Starší žáci 2004

O rok starší strži zůstávají po skvělých výkonech také v turnaji i do zítřejších finálových bojů. Ráno nejprve v utkání se Spartou vybojovali první místo ve skupině a následně v osmifinále jednoznačně zvítězili nad Blanskem. Zítra je tak ve čtvrtfinále taky čeká těžký soupeř z Vítkovic, s nimiž si zahrají v 8:50 na Jedenáctce.

Black Angels vs. ACEMA Sparta Praha Yellow 4:2 (góly Filip Penc 2x, Tobiáš Hejda a David Řepa)

OF: Black Angels vs. FBC Atlas Blansko 5:0 (góly 2x David Řepa, Lukáš Sůva, Vojtěch Strnad a Michael Randa)

PFC 04 po OF

Dorost B

Béčkoví dorostenci mohli v turnaji pouze překvapit, šli hlavně posbírat zkušenosti, pobavit se florbalem a pořádně oslavit každou branku. Cíl tak byl splněn, přestože i v play-off se dlouho drželi na rozdíl jedné branky, nakonec se však zápas zdramatizovat nepovedlo. Je to škoda, protože v případě úspěchu by v prestižním souboji zítra vyzvali A dorost Blacků J

Black Angels vs. Sokol Husovice 1:2 (Filip Čermák)

OFB: Black Angels vs. Florbal Chomutov 2:5 (Jakub Procházka, David Bhuiyan)

PFC 02 B Chomutov

Dorost A

Vysoké vítězství nad dorostenci nejlepšího brněnského klubu nestačilo na napravení včerejších zaváhání. Kluci si tak zítra zahrají pouze ve spodním pavouku play-off, když ve čtvrtfinále B nastoupí v 10:30 na SH Jižní Město proti Chomutovu.

Black Angels White vs. Bulldogs Brno 6:0 (Marek Čejka, Thomas Heřmanský, Lukáš Horák, Štěpán Kostrhún, Matyáš Krahulec, Karel Urban)

PFC 02 po Bulldogs

Elévky 2008

Dnes začala soutěž elévek, která se hraje jen v jedné skupině každý s každým. Děvčata zaznamenala jedno vítězství, zítra je čeká ještě souboj proti Bohemce, neboť tým Sparta RED do turnaje nenastoupil.

Black Angels vs. FA Mladá Boleslav 1:4 (branka Ilona Hlavínová)

Black Angels vs. K1 Florbal Židenice 4:7 (Ilona Hlavínova 3x, Nela Rusňáková)

Black Angels vs. ACEMA Sparta Praha Yellow 4:2 (Ilona Hlavínová 2x, Nela Rusňáková a Johana Procházková)

PFC 08 holky start

Starší žákyně 2004

Tým starších žákyň, doplněný o mnoho hráček z mlžek, podává stabilní dobré výkony. Dnes nejprve porazily Kyjov. Odpoledne ve velmi smolném zápase, kdy děvčata ovládala hru, ale nedařilo se jim střelecky, podlehly Vítkovicím. Přesto by však postoupily z druhého místa do semifinále, v němž vyzvou ve 13:00 na SH JM hráčky Olomouce.

Black Angels vs. FBC Dragons Kyjov pink 5:1 (góly 2x Denisa Výborná, Adéla Kuchařová, Zuzana Kuchařová a Veronika Váňová)

Black Angels vs. SC Tempish Vítkovice 0:2

 PFC 04G Kyjov

divider
04 po Náchodu
04
Led

První den PFC je za námi

V pátek se odehrál první den mezinárodního turnaje Prague Floorball Cup. Do turnaje vstoupilo celkem osm družstev BLACK ANGELS a jak už to bývá, někteří

divider
29683636_949038665255306_4383135319432779153_n
02
Led

Prague Floorball Cup 2019

Každý tým čekají zápasy v základní skupině a následné play off. Adresy hal, aktuální výsledky a rozlosování do pavouků turnaje jednotlivých kategorií můžete sledovat na

divider
stažený soubor
07
Srp

Výsledky Czech Open 2018

Tři týmy mají za sebou Czech Open. Muži v kategorii Pro nenavázali na loňský výsledek a skončili ve čtvrtfinále. Benfica skončila na holi švédských mladíků

divider starší články divider