První zápas v roce 2020 čekal na A-tým u nejvzdálenějšího soupeře v Ostravě. Šlo o zápas o důležité body, neboť situace na 7. až 13. místě tabulky je velmi vyrovnaná.

Zápas se však nevyvíjel dle představ pražského týmu a to přesto, že skóre již ve 2. minutě otevřel Neklan. V 7. minutě zvládl odpovědět ostravský Bauer a bylo srovnáno. Pak přišlo blekovské oslabení, které však A-tým skvěle ubránil a zásluhou Krále se dokonce dostal do vedení 2:1. Ostrava však zvládla v 15. minutě znovu srovnat a i přes nařízené trestné střílení pro Ostravu v poslední minutě zůstalo skóre poslední části stejné.

Ve 2. minutě druhé části se pohotově ozval znovu Král a Bleci vedli 3:2. Ostravě však stačilo 20 vteřin a znovu srovnala. Ve 28. minutě vrátil vedení BA Matouš Burian, když vymetl růžek domácí branky, Ostrava však v horizontu necelých 2 minut dokázala vývoj zápasu otočit a poprvé strhla vedení na svou stranu. Ve 35. minutě navíc domácí Dohnal vyhnal brankáře Körbera z branky a do šaten se šlo za stavu 6:4 pro domácí FBC.

Začátek třetí části ovšem patřil domácím. Dvakrát se trefil Eichner a Ostrava vedla 8:4. Naději pro BA ještě vstřelil v 46. minutě Hanák, když snížil na 5:8, pak ovšem Ostrava udeřila ve vlastním oslabení a znovu v 51. minutě a stav byl již 10:5. Bleci zkusili hrát v šesti a stačilo na gól Píchy, ovšem v 55. minutě završil hattrick Eichner a upravil na konečné skóre 11:6 pro domácí Ostravu.