V neděli 16.2. jsme se s dětmi, které patří k těm novějším, vydali na turnaj KFL u nás v Letňanech, aby odehrály své první zápasy.

Bohužel dorazily i nějaké omluvenky, tak jsme tým doplnili stálými hráči. V bráně naskočila opora Luky s následujícím složením v poli: Matěj Zelenka, Míša Brož, Míša Drbohlav, Jára Janiš, Adam Kubík.

Čekaly nás 4 zápasy ve skupině a jeden o umístění.

První utkání jsme odehráli s FA Čakovice. Zápas začal pro nás skvěle, hned v úvodu jsme šli do vedení, ale soupeř nám to hned vracel. Naštěstí jsme si vedení udrželi a první zápas vyhráli.

Druhý nás čekal se základní školou Tupolevova. Kluci pokračovali ve vítězném tažení, snad každému se povedlo vstřelit gól a radost pokračovala až do konečného výsledku 6:2.

Třetí zápas jsme odehráli se školou Žernosecká.a Tady už zápas nebyl tak jednoduchý. Kluci ale makali a snažili se plnit pokyny a dařilo se, i když byl výsledek velice těsný. Zápas skončil 2:1. A tak byla opět radost na naší straně.

Čekal nás poslední zápas ve skupině, který jsme potřebovali vyhrát, abychom mohli hrát o první místo. Odměna na kluky z dálky koukala a motivace byla veliká. Chtěli jsme nějaký ten pohár a medaile získat!

Utkali jsme se tedy ze základní školou Fryčovická a zápas byl opět pěkně vyrovnaný. Kluci se nenechali rozhodit a o vítězství opravdu bojovali na jedničku a povedlo se. Vybojované finále na nás čekalo po konečném výsledku 3:2.

Ve zmíněném finále nás čekala základní škola Libčická. Po důkladné poradě jsme šli do boje. Hned ze začátku se nám dařilo, šli jsme do vedení 1:0, soupeř ale ihned odpověděl a zápas pokračoval za stavu 1:1, dlouho se nedařilo žádné straně skórovat. Zápas byl hodně vypjatý, rodiče skvěle fandili. Soupeři se povedlo i přes skvělý výkon Lukyho v bráně skórovat na 2:1. Zbývaly ještě minutky, snažili jsme se každou střelu směřovat do brány, ale štěstí už nám nepřálo.

I tak ale končíme na skvělém 2. místě. Musím pochválit skvělý výkon Lukyho v bráně a všechny kluky, pro některé to byla první zkušenost a za mě velká spokojenost. Věřím, že kluci si to užili a těšíme se na další zápasy a na další pohár! 🙂

Děkuji rodičům za podporu,

Barča.