V tomto článku pro Vás budeme aktualizovat dění na Přimdě. Do naší galerie postupně budeme přidávat fotky.

Pátek odpoledne: Kolem 12. hodiny jsme po cestě vlakem a autobusem dorazili na Přimdu. Čekal nás vydatný oběd. V polední pauze měli všichni dostatek času na to se ubytovat a odpočinout. Nyní všichni mají po svém prvním programu. Počasí je hezké a všichni se tu hýbeme!

Sobota ráno: Máme za sebou první den plný sportu. Večer jsme společně fandili Čechům na hokejovém mistrovství světa. Večer jsme našli pár klíšťat, tak budeme dnes více opatrní v přírodě. Dnes začneme chodit také do místního bazénu. Máme se všichni dobře až na některé, kteří hned první den zlomil florbalku. Těšíme se na sluneční a den plný sportu.

Sobota odpoledne: Ranní mlhy se rozplynuly a sluníčko nás opět hezky opaluje. Začínáme testovat fyzickou kondici všech hráčů a k regeneraci využíváme od rána místní bazén. Velcí kluci si zkusili BA tradici a po ránu si hezky párkrát vyběhli sjezdovku 🙂 Všichni si užíváme skvělý den. V galerii nová dávka fotek 😉

Pondělí: V neděli se nám vstávalo poněkud hůře, měli jsme za sebou noční bojovku. Každá kategorie dvakrát ještě potrénovala a po obědě jsme se vydali směr Praha. Cesta byla trošku náročnější, protože se muselo v Plzni přestupovat. Nakonec jsme s drobným zpožděním dorazili na Hlavák a následně na Polikliniku Prosek.

Všichni jsme si celý víkend plný sportu v přírodě užili. Bez zranění se nám to bohužel neobešlo, ale všichni máme další super vzpomínky včetně skvělého tréninkového setu.