BLACK ANGELS již tradičně v srpnu organizují soustředění mládežnických kategorií v Poličce a ani o prázdninách 2020 tomu nebude jinak. Přinášíme vám souhrnné informace ohledně termínů, přihlášek a plateb za letní soustředění.

Soustředění je rozděleno na dva turnusy.

První termín od 8. do 15 srpna je určen pro družstva přípravek, elévů, mladších žáků (do ročníku 2008), elévek, mladších žákyň, dorostenek a juniorek.

Druhý termín od 15. do 22. srpna je určen pro týmy starších žáků (od ročníku 2007), dorostenců a starších žákyň.

Novinkou je přihlašování přes členskou sekci eos. Po přihlášení do svého uživatelského účtu najdete v uživatelské liště v levé části obrazovky záložku “MOJE E-PŘIHLÁŠKY”. Zde najdete možnost přihlásit se na akci Polička 1. nebo 2. termín, odpovídající vaší věkové kategorii. Zde zašlete přihlášku a ta bude obratem schválena sekretariátem klubu. Poté uvidíte ve svém profilu přihlášku jako potvrzenou a tím se vám také objeví v sekci “MOJE PLATBY” vygenerovaný platební příkaz s přiděleným unikátním variabilním symbolem.

Cena soustředění je letos stanovena na 6.000 Kč. Oproti loňskému roku došlo ze strany SOU Polička ke zdražení nákladů na ubytování a stravování, upustili jsme také od komplikované dopravy vlakem, a autobusová doprava náklady také navýší. Proto jsme nuceni cenu o 300 Kč navýšit.

Platbu proveďte dle přiděleného variabilního symbolu a její potvrzení si budete moci ověřit také v členské sekci. Termínem pro provedení platby je 31.3.2020, stejně jako vloni můžete ale platbu rozdělit na dvě poloviny a zbývající 3.000 Kč doplatit do 30.6.2020.

V ceně soustředění je autobusová doprava do Poličky a zpět, ubytování na internátě SOU Polička, stravování v režimu snídaně, oběd, večeře a dvě svačiny, pitný režim, klubový textil, nepřetržitý trenérský a zdravotnický dozor, tři tréninky denně, které budou probíhat v halách Gymnázia Polička a ZŠ Na Lukách.