Mužský A-tým BLACK ANGELS se v neděli 10. října vydá bojovat o cenné body na půdu ostravského FBC. Jelikož se bude jednat o první střetnutí v letošní sezóně, můžeme čekat, že hráči FBC nebudou chtít dát Blekům ani bod, stejné nasazení se dá očekávat i od hráčů v černobílých dresech. Ostravě se v posledních zápasech moc nedařilo, tudíž se o to více budou snažit tuto černou sérii ukončit. Dokáží jim v tom BLACK ANGELS zabránit?

Bilance Ostravy v letošní sezóně zní 3-2-1, což není úplně špatný výsledek, rozhodně by se od Ostravy dalo čekat i mnohem více. Jejich poslední zápas odehráli v pátek. V těsném duelu padli s Chodovem 4:5. Na kontě tak mají nyní 3 porážky v řadě.  Výsledky vzájemných střetnutí z miunlé sezóny s FBC vypadají následovně – 2 výhry a 1 prohra. Naposledy hrál mužský A-tým s Ostravou 15. února, když prodloužení po 27 vteřinách rozhodl Tomáš Hanák a Bleci si tak odnesli výhru 5:4.

Ostravský tým se v mezisezónním období nijak nezměnil. Za zmínku pravděpodobně stojí pouze posily v podobě mladých útočníků Adama Chomy a Petra Vítovce, kteří si svými výkony v juniorském věku řekli o místo v elitním týmu mužů. V bráně bude Ostravany jistit jejich stálice Jan Binder, záda mu bude krýt Jan Klinka. V obranných řadách budeme vídat Marka Lipového, Denise Zimmera, Šimona Kuczeru, Lukáše Herblicha, Jiřího Šebestu a Lukáše Svačinku. Útočné formace se obešly beze změn, počítá se pouze s větším zapojením ostravských odchovanců.

Zápas se odehraje již zítra od 17 hodin v ČPP Aréně v Ostravě. Zápas můžete tradičně sledovat na videoplatformě TVCOM nebo na textovém přenosu Českého Florbalu. Držte Blekům palce.

DYCKY BLACK!