BLACK ANGELS již sítra čeká výjezdní utkání proti pražskému Chodovu, které se odehraje v domácí hale českobudějovických Štírů, za které donedávna válelo bratrské duo Hanáků, pro které to bude jistě velmi speciální utkání a na své “domácí” půdě by rádi ukořistili plný počet bodů.

Bleci budou chtít tentokrát předvést co nejlepší výkon, aby dohnali ztrátu bodů s Libercem. Utkání to bude jistě zajímavé, vzájemná bilance s Chodovem v letošní sezóně zní 2 výhry, jedna po prodloužení a druhá po základní hrací době. Po prodloužení Bleci zvítězili 8:7 a následně pražského soka vyřadili poměrem 4:3 ve čtvrtfinále Poháru ČF. Bleci tak budou chtít navázat na předešlé výkony a ukázat Chodovu, že proti i tak silnému celku, jakým celek z jihu Prahy bezpochyby je, hrát umí.

Momentálně se Chodov nachází na páté příčce tabulky s 39 body. Lídrem produktivity je nyní juniorský mistr světa Petr Majer, jenž má na kontě po 20 odehraných duelech 46 kanadských bodů za 23 branek a stejný počet asistencí. V brance je v současné době jedničkou Karel Hodík, který kryje necelých 78% procent střel soupeřů a průměr obdržených branek stlačil pod 5 na zápas. Tyto statistiky vlastní po 16 odchytaných kláních. Dvojkou v Chodově je nyní Vojtěch Šimůnek, jehož statistiky jsou přeci jen o něco horší. Úspěšnost zákorků drží na necelých 72 procentech a průměrně inkasuje necelých 7 branek na zápas.

Na straně Bleků je stále lídr produktivity Kuba Boček, jenž zapsal již 45 kanadských bodů za 28 branek a 17 přesných nahrávek. V rámci celé Livesport Superligy zabírá se drží na druhém místě v tabulce střelců, na vedoucího Adama Delonga z Vítkovic ztrácí odchovanec BA 2 přesné zásahy. V bráně se momentálně lépe daří Matiáškovi, jehož statistiky zní – 79% úspěšnost zákroků a 4,98 obdržených gólů na zápas. Druhým brankářem Bleků je Daniel Körber, jenž kryje 67,8% střel soupeřů a průměrně inkasuje pod 7 gólů na zápas.

Toto utkání bude velmi důležité pro bratry Hanákovy, kteří budou hrát před fanoušky klubu, za který oba stále ještě nastupují. Můžeme pravděpodobně očekávat, že se tito dva budou chtít ukázat výraznými výkony. Utkání se odehraje ve Sportovní hale Stromovka v Českých Budějovicích od 17:30. Pokud se nebudete moct na utkání dostavit osobně, nezapomeňte si naladit přenos na videoplatformě TVCOM.

Vstupenky můžete zakoupit ZDE.

Držte Blekům palce. DYCKY BLACK!