Liga se konečně vrací a hned v novém kabátu. V Livesport Superlize na Bleky čeká v prvním kole těžká zkouška. Stejně jako v minulé sezóně, i letos zahájíme nejvyšší soutěž proti FbŠ Bohemians Praha. Televizní utkání se odehraje v pondělí 14.9. v UNYP aréně.

Poslední střetnutí v pohárovém utkání dopadlo lépe pro Bohemku.  Nutno však dodat, že kvůli karanténním opatřením, která byl klub nucen udělat po odehrání zápasu s Kladnem, nastoupilo do zápasu 8 juniorů. Ti nepodali vůbec špatný výkon, ale Bohemka většinu času utkání kontrolovala a dokráčela si pro vítězství 10:3. Záznam utkání naleznete zde.

I v pondělí BLACK ANGELS nastoupí bez některých stálých hráčů A-týmu. Nicméně příprava na zápas již probíhala podle plánu a hráči jsou připraveni se poprat o 3 body. Můžeme se tak určitě těšit na zajímavou podívanou. Vždyť v posledním superligovém utkání padlo dohromady 20 branek. Nenechte si tedy tento atraktivní zápas ujít. Přijďte podpořit Bleky přímo do UNYP arény. Kdo přijde v klubovém oblečení BLACK ANGELS, má vstup zdarma!

Sestřih posledního vzájemného utkání:

Oficiální událost na Facebooku naleznete zde.