Tuto neděli čeká BLACK ANGELS velice těžký souboj o body s Tatranem. Utkání se bude hrát v neděli na hale v Řepích od 17 hodin.

Tatran se momentálně nachází na třetí pozici v Livesport Superlize s 48 body. Nyní si drží slušnou formu v podobě čtyř vyhraných utkání za sebou.

BLACK ANGELS  se naposledy povedlo TV utkání, kdy si připsali 2 body po výhře v prodloužení. Díky těmto bodům ztrácí na postupovou osmou příčku jen 2 body. Akce se povedla i z toho důvodu, že v zápase padlo celkem 9 branek, což znamená, že A-tým přispěje na dobročinnou akci 9 tisíc korun. Jedná se o sbírku na prostředky spojené s organizací florbalového soustředění pro handicapované sportovce. Více o sbírce, a jak můžete přispět i Vy se dočtete v článku na našem webu.

Poslední vzájemný zápas odehrály týmy 13. prosince loňského rok, kdy souboj dopadl výsledkem 8:2 pro střešovické. Jisté je, že ani jeden z celků nebude chtít přerušit sběr bodů. Teď musíme jen doufat a hlavně fandit, aby body přivezli domů naši BLACK ANGELS.

Utkání máte možnost sledovat na platformě TVCOM nebo na textovém přenosu Českého florbalu. Držme klukům palce. DYCKY BLACK!

Sestřih posledního utkání:

Hodnocení utkání: