BLACK ANGELS odehrají v pondělí první televizní utkání v tomto ročníku. Soupeřem jim bude střešovický Tatran. Už nyní je jasné, že se bude na ČT sport na co koukat. Souboje s Tatranem z loňské sezóny vypadaly velmi atraktivně a o body se vždy oba celky rvaly až do poslední vteřinky. 

Zatím se střešovickému celku velmi daří, jejich současná bilance je 7 odehraných utkání a z toho 7 výher.

Střešovický Tatran neprošel v mimosezónním období žádnými velkými změnami, tedy až na odchod vycházející hvězdy českého florbalu, Filipa Langera do švédského Kalmarsundu. V bráně zůstává stále stejná sestava – jednička Lukáš Kříž a záda mu bude krýt Martin Frühbauer. Možná se dočkáme i premiéry juniorského mistra světa Tomáše Jurca, který svými výkony na MSJ v Brně přesvědčil, že by si nějaké ty minuty v nejvyšší české soutěži určitě zasloužil.

V poli se moc změn neudálo. Nejvýraznější je určitě odchod mladého talentu v podobě Filipa Langera. Další kdo opustil kabinu Tatranu byl odchovanec Ondřej Vítovec, který nyní zkusí štěstí ve Vítkovicích. Naopak mezi navrátilce se řadí Marek Beneš, který se po dvou sezónách ve švédském Pixbu rozhodl pomoct svému mateřskému týmu vítězit.

Tatranská sestava tak vypadá velmi nebezpečně, ale BLACK ANGELS umí s takto vyzbrojenými soupeři hrát velmi dobře a mnohokrát jim nic nedovolí. Tatran je však psychicky nahoře, tudíž půjde do zápasu jako jasný favorit. Dokáží Bleci utnout Střešovicím vítěznou šňůru? To se dozvíte již dnes v 17:50 na ČT sport. DYCKY BLACK!