Začátek pracovního týdne nabídne velmi zajímavé pražské derby mezi BLACK ANGELS a Fbš Bohemians.V tomto ročníku je to premiérové změření sil těchto dvou celků. Naposledy spolu týmy odehrály přípravný zápas 8. srpna letošního roku, jenž dopadl lépe pro Angels, konkrétně 12:3. V minulé sezóně vyznívaly výsledky lépe pro Bohemians, avšak Bleci se oproti loňské sezóně rapidně zlepšili, tudíž můžeme čekat moc pěkný a doufejme, že i vyrovnaný florbal. 

Bohemka má na kontě 11 výher, 3 porážky a jednu prohru po prodloužení. Momentálně drží 3 zápasovou vítěznou sérii, jež by Černí Andělé rádi přerušili. V kádru Bohemians se přes léto neudály moc velké změny. Co stojí určitě za zmínku jsou odchody Matěje Pěničky a Matyáše Krebnera. Nadějný mladík Matěj Pěnička se rozhodl od nové sezóny zkusit štěstí v Mladé Boleslavi, kde již nyní je platným členem základní sestavy. Zkušený harcovník Krebner si v této sezóně vyzkouší mezinárodní angažmá, konkrétně zamířil do švýcarského SV Wiler-Ersigen.

Jedinou posilou je slovenský mladík Peter Steller. Na hostování z České Lípy byl pak půjčen Drahoslav Pastor. Bohemka se tak snaží udržet tým pohromadě a nezasahovat do vcelku fungujícího systému. Svatyni bude i v tomto ročníku hájit Radovan Michajlovič, jenž se bude o minuty dělit s Tomášem Hyršlem. Nejproduktivnějším z klokanů je již tradičně Filip Forman, ten má 49 bodů za 18 branek a 31 přesných nahrávek.

Dokáží Bleci okrást o body tým, který v současné době okupuje druhé místo v tabulce Livesport Superligy? To se dozvíte již dnes od 19:00. Bleky můžete přijít podpořit osobně do haly SK Slavia Praha, popřípadě je k dispozici přenos na videoplatformě TVCOM. DYCKY BLACK!

Poslední vzájemné utkání: