První tým mužů BLACK ANGELS odehraje již dnes od 17 hodin první kolo na Moravě, kdy změří síly s domácím Hattrickem Brno v Maloměřické hale. Tentokrát se tak Bleci neutkají s Fbš Bohemians, kteří byli pro Černé Anděly loňským prvním soupeřem. V minulé sezoně byly zápasy s Brnem velice vyrovnané, tudíž se i dnes v podvečer můžeme těšit na zajímavý a atraktivní florbal. 

Bilance Bleků s Hattrickem z minulé sezóny zní – 3 zápasy, 3 skalpy. Výsledky těchto duelů byly mnohdy velmi těsné, například poslední vzájemný zápas, který se odehrál 9. ledna dopadl výsledkem 5:3 pro BA. Naši ale přes léto tvrdě makali a do Brna jedou naplno připravení a natěšení na novou sezónu.

Pro Černé Anděly to bude první zápas, který odehrají bez již bývalého kapitána Jana Hněvkovského, kterého ve vůdčí roli nahradil brankář týmu, Ondřej Matiášek. Větší změny v rámci kádru se u Bleků nekonaly, až na příchod nových posil. Nejvýraznější posilou je asi navrátilec Filip Folauf, který se vrací z Fbš Bohemians. Jako další můžeme zmínit například brankáře Jakuba Udzielu a Tomáše Cmírala.

Sestava pro dnešní klání bude pravděpodobně zatím bez nových jmen. Samozřejmě na soupisce nebudou chybět ani naši čerství juniorští mistři světa Matouš Burian a Tomáš Hanák.

Zápas začíná v 17:00 v SH Maloměřická. Utkání můžete sledovat na online přenosu ČF nebo na videoplatformě TVCOM. Držte Blekům palce! DYCKY BLACK!