V sobotu 9.1. se Bleci vydají na dlouhou cestu do Brna, kde se utkají o 3 důležité body s domácím Hattrickem Brno. Po tomto zápase je čeká delší volno, jelikož znovu hrají až 16.1. v České Lípě. Pak je ale čeká opravdu náročný závěr měsíce, kdy odehrají 5 utkání.

Chtějí-li BLACK ANGELS letos pomýšlet na play-off, měli by toto utkání zvládnout. A dosavadní výkony i vyjádření členů realizačnímu týmu signalizují, že to Bleci myslí opravdu vážně. Hattrick Brno má v současné době na kontě 3 prohry v řadě. V sezóně zatím vyhrál pouze třikrát a tak se dá říct, že se spíše trápí. Nicméně dvě z těchto výher si připsal relativně nedávno proti Pardubicím a Otrokovicím. A prohrával s těžkými soupeři po pěkných výkonech a s přijatelným skóre (Tatran 4:6, Mladá Boleslav 3:6). Rozhodně tak není radno nic podcenit

Poslední utkání vyznělo lépe pro domácí BLACK ANGELS. Na poměry zápasů, které ve Kbelích vídáme, to byla obranná partie. Bleci vyhráli 5:2 a dá se říci, že hru kontrolovali po většinu času. Na domácí půdě Bleci zvítězili i v minulé sezóně. Ale v Brně to bude úplně jiný zápas, což potvrzuje i prohra v prvním utkání v Brně 3:7. Nebude to tak úplně jednoduchý úkol, ale je to úkol, který by Bleci měli zvládnout.

Utkání můžete sledovat online na TVcomu.

Sestřih z předchozího utkání:

Ohlasy po utkání: