Velice si vážíme podpory všech našich partnerů, jelikož bez nich by se náš klub jako celek jistě neposouval tak rychle kupředu. Ano, zní to jako otřepané fráze, ale v této nejisté době to platí dvojnásob. A rozhodně to nejsou prázdná slova, protože s velkou radostí můžeme prohlásit, že naši tradiční partneři s námi zůstali i v těchto nelehkých časech a dokonce se klubu podařilo získat i partnery nové, kteří jsou odhodláni podporovat rozvoj florbalu a hlavně trénink a výchovu našich mladých nadějí.

Proto jsme se rozhodli představit vám blíže naše partnery v sérii několika článků zde na webu. Chtěli bychom docílit toho, abyste je vy, naši členové a fanoušci, nevnímali pouze jako anonymní loga na zápasových mantinelech či na dresech našich hráčů, ale abyste se seznámili s podporovateli klubu, díky kterým pro vás můžeme vytvářet klubové aktivity, videa, rozdávat věcné ceny, zlepšovat tréninkové procesy, plánovat zajímavé klubové akce, vzdělávat a odměňovat naše trenéry, a vůbec rozvíjet samotný klub BLACK ANGELS. Chceme, aby byli nejen našimi partnery, ale stali se i součástí rozrůstající se BA family.

Dnes bychom Vám rádi představili firmu podnikající v oblasti produkce nápojů Smarty. Společnost byla založena roku 2013. Jejím zakladatelem a zároveň hlavním ambasadorem je již bývalý hokejový brankář Dominik Hašek, pro kterého je tvoření značky velmi naplňující činností. Společnost Smarty neustále rozšiřuje své portfolio nápojů, poslední novinkou je nápoj Smarty Cola s kolovou příchutí. Značka se snaží vytvářet nápoje tak, aby v nich nebyly žádné přidané extrakty ani umělá sladidla. Cílová skupina tohoto „brandu“ jsou především mladí lidé a sportovci, snaží se ale zaměření přizpůsobit i starším zákazníkům.

Společnost SMARTY poskytuje BLACK ANGELS produkty do našich soutěží a ceny pro hráče utkání.

Ostatní slevy najdete v členské sekci.

Odkaz na stránky partnera.