Velice si vážíme podpory všech našich partnerů, jelikož bez nich by se náš klub jako celek jistě neposouval tak rychle kupředu. Ano, zní to jako otřepané fráze, ale v této nejisté době to platí dvojnásob. A rozhodně to nejsou prázdná slova, protože s velkou radostí můžeme prohlásit, že naši tradiční partneři s námi zůstali i v těchto nelehkých časech a dokonce se klubu podařilo získat i partnery nové, kteří jsou odhodláni podporovat rozvoj florbalu a hlavně trénink a výchovu našich mladých nadějí.

Proto jsme se rozhodli představit vám blíže naše partnery v sérii několika článků zde na webu. Chtěli bychom docílit toho, abyste je vy, naši členové a fanoušci, nevnímali pouze jako anonymní loga na zápasových mantinelech či na dresech našich hráčů, ale abyste se seznámili s podporovateli klubu, díky kterým pro vás můžeme vytvářet klubové aktivity, videa, rozdávat věcné ceny, zlepšovat tréninkové procesy, plánovat zajímavé klubové akce, vzdělávat a odměňovat naše trenéry, a vůbec rozvíjet samotný klub BLACK ANGELS. Chceme, aby byli nejen našimi partnery, ale stali se i součástí rozrůstající se BA family.

Dnes bychom vám rádi představili společnost SAUNIA, která provozuje největší saunovou síť v České republice. SAUNIA byla založena v roce 2006 a v současné době má po republice 11 poboček a neustále se rozrůstají. Nyní například vzniká nová pobočka v Bratislavě a také na Kladně. V rámci naší spolupráce jsme již měli možnost odměnit některé vítěze, kteří se zúčastnili našich soutěží. Ti obdrželi poukázky na vstup zdarma právě do saunového světa společnosti SAUNIA v obchodním centru Krakov.

Ostatní slevy najdete v členské sekci.

Odkaz na stránky partnera.