Velice si vážíme podpory všech našich partnerů, jelikož bez nich by se náš klub jako celek jistě neposouval tak rychle kupředu. Ano, zní to jako otřepané fráze, ale v této nejisté době to platí dvojnásob. A rozhodně to nejsou prázdná slova, protože s velkou radostí můžeme prohlásit, že naši tradiční partneři s námi zůstali i v těchto nelehkých časech a dokonce se klubu podařilo získat i partnery nové, kteří jsou odhodláni podporovat rozvoj florbalu a hlavně trénink a výchovu našich mladých nadějí.

Proto jsme se rozhodli představit vám blíže naše partnery v sérii několika článků zde na webu. Chtěli bychom docílit toho, abyste je vy, naši členové a fanoušci, nevnímali pouze jako anonymní loga na zápasových mantinelech či na dresech našich hráčů, ale abyste se seznámili s podporovateli klubu, díky kterým pro vás můžeme vytvářet klubové aktivity, videa, rozdávat věcné ceny, zlepšovat tréninkové procesy, plánovat zajímavé klubové akce, vzdělávat a odměňovat naše trenéry, a vůbec rozvíjet samotný klub BLACK ANGELS. Chceme, aby byli nejen našimi partnery, ale stali se i součástí rozrůstající se BA family.

Společnost SAPHO pravděpodobně není třeba našim členům dlouze představovat, protože podporuje náš klub již od roku 2013! Značka SAPHO v oboru koupelnového vybavení představuje tradici, kvalitu, spokojené zákazníky a cenovou dostupnost nabízených výrobků. Jedná se o rodinnou společnost působící na trhu od roku 1991. Můžete navštívit moderní showroomy v lokalitách Líbeznice, Příbram, Zdiby a nechat se inspirovat  vystavenými koupelnami a kuchyněmi.

Pokud zrovna zařizujete koupelnu, určitě byste tuto návštěvu měli zvážit, protože díky poskytované slevě mají Bleci nárok na 25% slevu. A to už rozhodně stojí za to. Slevu naleznete v členské sekci.

Odkaz na stránky našeho partnera najdete zde.