Již v létě se zapojil do přípravy. Nyní má za sebou nová akvizice týmu Marek Čejka první zápasy za dorost a juniory. Co o svém působení v týmu říká posila z Kobylis si přečtěte v našem rozhovoru.

1) Jak se ti zatím líbí v Black Angels?
Líbí se mi tu, protože mě kluci vzali mezi sebe i trenéři a to mi hodně pomohlo se tu dostat do pohody.

2) Hraješ spíše za Juniory jak se ti tam líbí a hraje ?
Ano je to tak. Je to pro mne čest za nejvyšší ligu juniorů a snažím se tomu dát vše, ale bohužel se svými individuálními výkony nejsem moc spokojený, ale snad se to zlepší. S týmem se mi hraje opravdu dobře. S kluky si rozumím si myslím a jsme dobrá parta a v kabině i na hřišti se doplňujeme a podporujeme.

3) Jaký to bylo hrát svůj první zápas v kariéře v CE lize juniorů proti Tatranu?
Bylo to fyzicky i florbalové velmi těžké, ale snažil jsem se do zápasu dát všechno, ale nemůžu posoudit jestli se mi to podařilo.

4) V dorostu jsi odehrál jenom dva zápasy a oba proti Mladé Boleslavi. Jak se ti hrálo proti takovému soupeři a jaký byl dorostenecký tým?
Proti MB se mi hrálo výborně v obou zápasech jsem se snažil dát do zápasu co nejvíce a potom se to podepsalo i na bodech. A myslím si, že tento tým to dotáhne daleko tuhle sezónu. S kluky je super hrát víme kde jsme na tom hřišti a když mám po boku s Lukáše Sůvu, tak jsme nezníčitelná dvojice.

5) Kam to chceš s juniory dotáhnout?
Přál bych si tento rok medaili a osobně si myslím, že na to máme, ale bude to ještě těžká práce. Bohužel máme dvě prohry ze začátku sezóny, ale věřím že se to už nestane a budeme na vítězné vlně.

6) Co od sebe očekáváš v sezóně?
Tvrdě makat na trénincích a v zápase. Být jeden z lídru v dorostu a být stálým hráčem juniorky, ale to bude opravdu těžké, protože kluci jsou florbalově na dobré úrovni. A snad co nejvíce pomoct týmu.

7) Jaký máš vztah s trenéry z juniorky a dorostu?
Trenéři z juniorky se mi snáží pomoct abych se v novém týmu aklipatizoval co nejrychleji. Jako trenéři jsou dobří a vědí co dělají. Trenér z dorostu je v pohodě a myslím si že trénuje dobře a dotáhne to s námi daleko.

8) Jak se ti hraje se ZONE florbalkama?
Zone se mi vždy líbil, ale ve starém týmu jsem preferoval spíše FATPIPE, protože to byl náš sponzor. ZONE je super značka a jedna z nejlepších, ale pořád si zvykám na nové a jiné čepele.

9) Kde se vidíš za pár let?
Těžko říct, ale přál bych si v budoucnu být jeden z velkých pomocníku v Juniorce a nakouknout do Superligy mužů, když bude ta šance.

Máro, děkujeme. Přejeme ti, ať se ti v černobílé variantě daří a prožiješ tu s námi mnoho zážitků a prožitků!