Turnaj je za námi a na 100% můžeme říct, že pro Bleky byly Prague Games 2021 vcelku úspěšné. Níže vám přinášíme shrnutí výsledků všch našich reprezentujících týmů.

Naši junioři, kteří postoupili ze skupiny ze třetího místa, tak následně stvrdili celkové prvenství včera, když ve finále opravného pavouka porazili Florbal Chomutov poměrem 5:2.

Stejný úspěch se také povedl dorostencům, kteří dokázali zvítězit nad Mladou Boleslaví 4:0.

Tým starších žáků bohužel z vyřazovací části vypadl, když podlehl týmu AFK Lovosice – LFP těsným výsledkem 4:5.

Naši nejmladší kluci dosáhli na turnaji největšího možného úspěchu a po napínavém zápase s Olomoucí, který dopadl jednogólovým rozdílem 4:3, si naši mladí Bleci odnášejí zlatou medaili.

Z řad holek byly nejúspěšnější juniorky, které po prohraném finále opravného play-off berou medaili za druhé místo.

Dorostenkám unikl zlatý kov jen o gól a po porážce 1:2 s Bulldogs Brno si tak domů odnášejí stříbrnou medaili.

O našich mladších kategoriích dodají informace sami trenéři, ale je jasné, že i naši nejmenší Bleci a Blekyně bojovali celou dobu o každý jednotlivý míček a soustředili se na každé střídání. Co je ale pro nás nejdůležitější, je to, že to naše nejmladší baví a do každého zápasu jdou plní nadšení a radosti, na což se ostatně můžete podívat níže.

Všem Blekům děkujeme za účast a píli, se kterou reprezentovali celý klub BLACK ANGELS. Nyní už je třeba pořádně zregenerovat a soustředit se na nadcházející turnaje. DYCKY BLACK!