Třetí den turnaje, sobota, je již za námi a přinesl nám několik skvělých výher, ale i hořkých proher. Pojďme se na ně podívat!

Klučičí družstva

Kluci z ročníku 2009 (kategorie B12) ve čtvrtek prohráli s Pískem 1:5. Pak si ale spravili chuť proti Spartě, když ji rozdrtili 11:3. A tato výhra je nastartovala na cestě do play-off. Poradili si jak s Hattrickem Brno, tak s Horní Suchou a ve finále je čekal soupeř v podobě FBS Olomouc. Finále se odehrálo v pátek večer a bylo to velké drama, ze kterého nakonec vzešli vítězně právě naši bojovníci, když rozhodli v nájezdech o konečném výsledku 4:3N. Velká gratulace hráčům i trenérům!

Ročník 2007 v osmifinále porazil Havířov 3:1. Ve čtvrtfinále však těsně nestačili na tým ASK Lovosice – LFP, když prohráli 5:4 po nájezdech.

Dorostenci bohužel prohráli úvodní utkání s Tatranem Střešovice 4:0. Tato prohra je poslala do pavouka B. Zde nejprve vyhráli 6:4 nad Olomoucí a poté postoupili dále přes FBŠ Gorily Plzeň po nájezdech. Dnes je od 15:30 čeká utkání proti Mladé Boleslavi.

Po prohře s Libercem juniory BLACK ANGELS také čekal pavouk B. Zde si v pátečních zápasech nejprve poradili 4:0 s Panthers Praha, poté porazili Bulldogs Brno 4:2 a nakonec zvítězili 4:1 nad Pierigas United. Dnes je čeká finálový zápas proti Florbal Chomutov.

Holčičí družstva

Článek o našich nejmenších hráčkách a o tom, jak si vedly na turnaji, dodají sami trenéři. V kategorii U10 hrají holčičky, které se k nám přidaly letos a hrají florbal úplně poprvé. Včera se jim proti klukům podařilo dát jejich první gól, který náležitě oslavily a dočkaly se potlesku jak od vlastních fanoušků, tak od rodičů ostatních týmů.

Dorostenky hrály v pátek také 3 utkání. Nejprve porazily Tatran Střešovice 5:1, poté si vyšláply na Vítkovice a vyhrály 6:3 a nakonec přes Olomouc, kterou porazily 4:3, postoupily do finále. To odehrají dnes od 10:00.

Juniorky včera bohužel také podlehly Panthers na nájezdy 3:4N, a tak se vydaly do pavouka B. Zde porazily Sokol Nové Strašecí 6:0 a následně již dokázaly dovést nájezdy do vítězného konce proti Spartě. Dnes je čeká finálový zápas proti Chodovu od 14:00.

Výsledky našich týmů můžete sledovat zde.