Druhý hrací den turnaje Prague Games 2021 je za námi a my Vám opět přinášíme aktuální výsledky všech našich kategorií.

Klučičí družstva

Kluci z ročníku 2009 bohužel první z dnešních duelů prohráli 1:5, kdy podlehli týmu Floorball Club Písek. Ve druhém zápase deklasovali Spartu jasným rozdílem 11:3.

Ročník 2007 oba dnešní zápasy vyhrál, i když druhý zápas dopadl kontumací v náš prospěch, jelikož družstvo Tatran Střešovice Black nenastoupil. Úvodní duel dnešního dne kluci zvládli a porazili Hattrick Brno poměrem 8:3.

Naše B16 dnešní napínavé střetnutí s Mladou Boleslaví nakonec skončilo ve prospěch Bleků, kteří Boleslavi vstřelil 3 branky a inkasovali pouze jedinou. Druhé utkání skončilo po samostatných nájezdech 3:2 pro Bleky.

Bleci z B18 naneštěstí dnešní zápas prohráli, když podlehli těsným rozdílem týmu Florbal Ústí 1:2. Druhý zápas sehráli naši nejstarší s Libercem, který nad našimi vyhrál 4:2.

Holčičí družstva

Naše družstva G12 a U10 se na turnaji prezentují velice slušně, perou se poctivě o každý míček a nedají svým soupeřkám jen tak něco zadarmo. Nejdůležitější ale je, že holky do každého utkání chodí s nadšením a plné energie. Navíc se též jedná o jejich první turnaj, na kterém si vedou opravdu velice slušně.

Holky z ročníku 2006 dnes hrály jediný zápas se Spartou, se kterou nakonec remizovaly 1:1.

Naše nejstarší hráčky si s dnešním soupeřem, kterým byly holky z Klatov, poradily a konečné skóre bylo 2:0.

Některé naše kategorie zítra čekají ještě další zápasy, tudíž Vám zítra opět přineseme podrobný report o výsledcích našich reprezentujících týmů. Pokud máte čas a nacházíte se v Praze, můžete samozřejmě přijít fandit na halu, popřípadě je zde možnost si předplatit přístup k živě vysílaným zápasům zde.

Všem Blekům hodně štěstí a budeme Vám držet palce! DYCKY BLACK!