Dnes se odehrály první zápasy letošního ročníku turnaje Prague Games. Každý den Vám budeme přinášet pravidelné reporty z jednotlivých zápasů všech našich reprezentujících kategorií.

Klučičí družstva

Naši nejmladší kluci z U12 se hned první den uvedli 2 výhrami. Nejprve zvládli porazit tým Fbk Draci výsledkem 4:2. Poté je v 18 hodin čekal druhé utkání proti PASOV SAURIANS, kterým nedali žádnou šanci a zvítězili jasným poměrem 3:0.

První zápas kluků z 2007 se Spartou dopadl nerozhodným stavem 2:2. Ve svém druhém dnešním duelu ale ukázali dominanci a vyhráli nad Boleslaví 11:3.

Kategorie 2005 bohužel v prvním střetnutí podlehla Ostravě 4:2, ale následně se výsledkově vytáhla nad týmem FK Slovan Jindřichův Hradec, který deklasovala 6:1.

A naši nejstarší zástupci z řad kluků v úvodním utkání nenašli recept na Olomouc, se kterým prohráli 5:1. Naštěstí si ale prohraný zápas vzali k srdci a v jejich dalším zápase si hravě poradili s Židenicemi vysokým rozdílem 10:1.

Holčičí družstva

Naše nejmladší holky z G12 a U10 se první den uvedly velmi slušně, a to i přes to, že se spolu holky sehrávají pouhý měsíc. Je na nich vidět bojovnost za každý míček a do každého utkání jdou plné energie a nadšení. Po každém zápase je vidět radost ze hry, což je pro všechny to nejdůležitější.

Holky z 2005 odehrály obě utkání, ale bohužel jen jedno pro ně dopadlo vítězně. Úvodní zápas s Bulldogs Brno dopadl výsledkem 2:5 v náš neprospěch. Před následující akcí se ale holky dokázaly oklepat a porazily FBC Spartak Kaplice 5:2.

Nejlépe se dařilo holkám z ročníku 2002, které si dokázaly pohlídat oba dnešní zápasy a odnáší si tak dvouzápasovou vítěznou šňůru do dalšího zápasového dne. Na úvod zvládly duel s Jihlavou 6:1. Následně nedaly šanci ani Spartě, kterou vyprovodily poměrem 5:2.

Všem našim týmům přejeme štěstí a hodně sil do dalších zápasů. DYCKY BLACK!