< >
29683636_949038665255306_4383135319432779153_n
02
Led
sdílet článek
Jakub Zalubil

Prague Floorball Cup 2019

Každý tým čekají zápasy v základní skupině a následné play off. Adresy hal, aktuální výsledky a rozlosování do pavouků turnaje jednotlivých kategorií můžete sledovat na oficiálním webu turnaje PFC na adrese: http://praguefloorballcup.cz/

 

Přípravka 2010 – systém 3+1 (Hostivař – Bruslařská 1132/10, 102 00, Praha 10)

Sobota:
8:30 vs Liberec – hala Hostivař 3
12:00 vs Bratislava – hala Hostivař 1
16:30 vs Bučis team – hala Hostivař
Neděle:
8:30 vs Kladno- hala Hostivař 1
Nominace: Štefanov, Staněk, Kratochvíl, Holuša, Tupý, Tupý, Rachůnková, Zenker, Višňovský, Procházka Matěj, Gomba, Kurzová, Kopička,Kostiha

 

Elévové 2009 – systém 3+1 (Hostivař – Bruslařská 1132/10, 102 00, Praha 10)

Sobota:
10:00 vs Wizards DDM Praha 10 B –  hala Hostivař 1
11:30 vs Gepardi DDM Helceletka Brno – Hala Hostivař 2
16:00 vs Florbal Chomutov – hala Hostivař 3
Nominace: Guttenberg, Babáček, Vlasák, Fuchs, Felgr, Bohatý, Havlín, Surý, Zetek, Řeháček

 

Elévové 2008 – systém 5+1

Pátek:
10:30 vs FBS SLAVIA Plzen – Hamr Braník 4
18:50 vs FBC Draci Ricany – hala Krč
Sobota:
13:50 vs FAT PIPE Florbal Chodov – Hamr Braník 1
Nominace: Šeda Kundrát Krajňák Janoštík Biálek Semecký Hrubeš Kalous Janoštík Brückner Vydra Munduch Šátek

 

Mladší žáci 2007 – systém 5+1

Pátek:
17:10 vs Florbal Slavoj Tachov – Hamr Braník 4
19:40 vs ASK Lovosice LFP Black – Hamr Braník 1
Sobota:
13:00 vs ACEMA Sparta Praha B07 red – Hamr Braník 2
21:20 vs PASKOV SAURIANS – Hamr Braník 3
Nominace: Budínský Štoček Vorel Kebrle Tandler Budín Egrt Pecka O. Štygler Zápotocký Robek Tichý Pecka M. Bohatý Táfl Kreibich

 

Mladší žáci 2006 – systém 5+1

Pátek:
8:00 vs FbS Bohemians Praha 4 – hala Hamr Bráník 4
11:20 vs Gepardi DDM Helceletka Brno – hala Hamr Bráník  4
Sobota:
9:40 vs  FBC ZS Unicov- hala Hamr Bráník 3
Nominace: Poes Schiller Bělík Zeliska Janečka Šimáček Petrů Svoboda Staněk Vinkler Kostiha Hodač Liberda Vitásek Růžička

 

Starší žáci 2005 – v kategorii stržů B04

Pátek:
8:00 vs 1. FBC FLORBAL TRENCIN – hala SH Jižní Město
10:30 vs Snipers Bratislava B – hala TJ JM Chodov
18:50 vs FBK Atlas Blansko – hala Heroldovy Sady
Sobota:
8:00 vs  FBS Olomouc – hala Slavia
Nominace: Kožíšek Budinský Kefurt Máslo Lubas Orlík Dvořák Kašpárek Doležal Horák Bartušek Červinka Hozman Jirků Slosiarik Štyler

 

Starší žáci 2004

Pátek:
11:20 vs FBS Hattrick Brno – hala Jedenáctka
17:10 vs Florbal Primator Nachod – hala Jedenáctka
Sobota:
9:40 vs ACEMA Sparta Praha B04 yellow – hala Slavia
Nominace: Belšán Biskup Doležel Fitzsimon Fryčová Hejda Kocourek Koštialik Křemen Mohelník Penc Pilař Randa Řepa Strnad Sůva Kufa

 

Dorost A – tým White

Pátek:
8:50 –  FBC Draci Ricany – hala Krč
14:40 – FBS Olomouc DOR – hala Heroldovy Sady
Sobota:
12:10 –  Bulldogs Brno – hala TJ JM Chodov
Nominace: Ernée Heřmanský Burian Chmel Urban Veverka Prošek Doležel Doňar Muller Horák Kostrhún Kostrhún Derevlanyj Michálek Diepolt Krahulec Čejka

 

Dorost B – kategorie B02

Pátek:
9:40  vs OLYMP FLORBAL – hala SH Jižní Město
17:10 vs SPORT CLUB Klatovy – hala Heroldovy Sady
Sobota:
9:40 vs FBC Sokol Husovice – hala Slavia
Nominace: Poledna Kasha Beneš Zářecký Bhuiyan Prokop Čermák Vancl Marszalek Franc Svoboda Bureš Gaš

 

Elévky – systém 3+1 (Hostivař – Bruslařská 1132/10, 102 00, Praha 10)

Sobota:
11:00 vs  FA Mlada Boleslav – hala Hostivař 1
14:00 vs K1 Florbal Zidenice Girls – hala Hostivař 1
15:30 vs ACEMA Sparta Praha YELLOW – hala Hostivař 2
Neděle:
9:00 vs FbS Bohemians Praha 4 – hala Hostivař 1
10:30 vs ACEMA Sparta Praha RED – hala Hostivař 2
Nominace: Procházková Johana Rusňáková Nela Diepoltová Ema Viktorie Veselá Anežka Kratochvílová Ema Hlavínová Ilona Hrnčířová Linda Mrhalová Kateřina Morisáková Terezie

 

Starší žákyně – kategorie G04

Pátek:
8:50 vs Østensjø (NOR) – hala TJ JM Chodov
19:40 vs FAT PIPE Florbal Chodov – hala Jedenáctka
Sobota:
12:10 vs FBC Dragons Pink – hala Hamr Braník 4
15:30 vs SC TEMPISH Vitkovice – hala Jedenáctka
Nominace: Antonia Kasha Aneta Fryčová Zuzana Kuchařová Adéla Kuchařová Anna Vinklerová Lucie Svobodová Viktorie Petrovová Veronika Váňová Linda Fuchsová Nela Hrnčířová Agáta Procházková Tereza Staňková Eliška Veselá Karolína Vachulová Nicol Fryčová Nikola Štekerová Denisa Výborná

divider
PFC 04 po OF
05
Led

Shrnutí druhého dne PFC

Sobota byla hlavním hracím dnem na turnaji Prague floorball cup. Zahrála si všechna naše nasazená družstva a Blaci zaznamenali mnoho úspěchů. Níže jsou

divider
04 po Náchodu
04
Led

První den PFC je za námi

V pátek se odehrál první den mezinárodního turnaje Prague Floorball Cup. Do turnaje vstoupilo celkem osm družstev BLACK ANGELS a jak už to bývá, někteří

divider
stažený soubor
07
Srp

Výsledky Czech Open 2018

Tři týmy mají za sebou Czech Open. Muži v kategorii Pro nenavázali na loňský výsledek a skončili ve čtvrtfinále. Benfica skončila na holi švédských mladíků

divider starší články divider