Šestý a zároveň poslední turnaj v kalendářním roce 2019 tým mladších žákyň BA Black odehrál na Chodově v moderní SH Jedenáctka.
Mlžky nastoupily do nedělního turnaje ve složení deset plus jedna. Standardní sestavu (Alžběta, Anežka, Bea, Eliška, Ema, Emma, Ilča, Nelča) doplnila Bára Šimáčková (07) mladší žákyně hrající za stržky. Zápasové zkušenosti nabíraly dále hráčky Ema Kučerová a Lara – obvykle nastupující za tým BA White. Všechny nedělní zápasy odchytala Nelča.

V úvodním utkání tým BA Black hrál proti soupeřům z Rudné. První zápas turnaje působil z naší strany rozespalým dojmem (zápas začínal v 9:00, dvě nejmenované hráčky ráno dokonce zaspaly, ale začátek utkání nakonec v pohodě stihly). Přestože holky držely míček většinu zápasu na svých florbalkách na celkovém výsledku zápasu se držení míčku neprojevilo. Trápil nás nedostatečný pohyb a malý počet střel. I přes naši herní převahu skončil první zápas remízou 2:2.
Ve druhém utkání jsme vyzvali tým TEXAS LONGHORNS DDM P6. V posledním vzájemném souboji s tímto soupeřem jsme remizovali 6:6. Nedělní zápas s TEXASEM měl odlišný průběh i výsledek. Hráčky TEXAS nás bohužel předčily jak v rychlosti, tak v efektivitě střelby. TEXAS nás nakonec porazil poměrem 7:1.
Turnaj jsme zakončili utkáním s Florbalovou akademií Mladá Boleslav 2007. Složení týmu z MB bylo odlišné než na minulém turnaji. Holky z MB jsme v neděli jednoznačně přehráli, míček jim téměř nepůjčili. V poslední minutě zápasu náš soupeř upravil skóre čestným gólem na konečný výsledek 4:1 pro Black Angels Black.
Celý turnaj nás trápila málo intenzivní střelba a nedostatečný pohyb jak s míčkem, tak bez míčku. I přes chyby naše mlžky neopouštěla dobrá nálada a vzájemná podpora při zápasech. Holky si turnaj užily a už se těší na další zápasy v roce 2020.