BLACK ANGELS i letos míří na Přimdu! Po úspěchu loňského celoklubového adaptačního soustředění jsme se rozhodli tento rok akci zopakovat, i když v o něco okleštěnější formě. Starší družstva letos míří na turnaj do švédského Falunu, takže Přimdu pořádáme pro družstva, která se tohoto skandinávského výjezdu neúčastní.

Přimda tak přivítá letos přípravky (2012 a starší), elévy, mladší žáky, elévky a mladší žákyně. Vzhledem ke státnímu svátku nebude nutné zajišťovat omluvenky do školy, vydáme se z Prahy v pátek 8.5. ráno a vrátíme se v neděli 10.5. v odpoledních hodinách. Na Přimdě se účastníci nebudou věnovat jen florbalu, ale spolu s trenéry připravíme bohatý program se zahrnutím různých sportů a her.

Oproti loňsku nastane jediná významná změna, když jsme vzhledem ke složitější organizaci vyslyšeli výtky trenérů i některých účastníků a doprava bude autobusy z Prahy až na místo. Díky této změně bylo však nutné poměrně výrazně zvednout cenu za celý pobyt. Místo odjezdu a návratu bude u prosecké polikliniky poblíž metra Střížkov, v pátek vyrazíme v 8 hodin a v neděli se vrátíme kolem 16. hodiny. Tyto údaje později ještě upřesníme.

Zbytek programu zůstane stejný. Jednotlivá družstva se budou věnovat sportovním a herním aktivitám na různých místních sportovištích, všechny čeká i výlet a návštěva bazénu. Pobyt na místě začíná pátečním obědem a končí obědem v neděli.

Cena je stanovena na 2.700 Kč a obsahuje:

  • ubytování a stravování (5x denně) v Rekreačním a sportovním středisku Přimda
  • pronájem sportovišť a plaveckého bazénu
  • autobusová doprava na místo a zpět
  • trenérský a zdravotnický dozor
  • účastnický balíček sportovního oblečení
  • organizační rezerva

Přihlašování na akci provádějte ve svém profilu na členské sekci eos, kde najdou zúčastněná družstva Přimdu v záložce “e-přihlášky”. Po potvrzení vaší přihlášky se vám v systému vygenerují pokyny pro platbu, kterou naleznete v sekci “Moje platby”. Splatnost účastnických poplatků ve výši 2.700 Kč je stanovena do 8. dubna.

S sebou: Sportovní oblečení do haly a na ven, plavky, florbalové vybavení, boty na venkovní aktivity (fotbal, do přírody), boty do haly, hygienické potřeby