Od prvního července má náš florbalový oddíl novou strukturu lidí, která se stará o chod týmu. Novým přírůstkem do BAFAMILY je Michal Plecitý.

Organizační tým se rozrůstá o dalšího člena. Posilou do týmu je náš odchovanec a současně trenér mladších a starších žáků Michal Plecitý. Michal, kterého známe v klubu všichni pod přezdívkou Lepri, vyztuží řady klubu v pozici šéftrenéra mládežnických kategorií u klučičích týmů a zároveň se stává hlavní tváří individuálních hráčských akademií.

“V mládeži máme ohromný potenciál a moc dobře víme, že poctivou prací a přidáním potřebné kvality do našich základů můžeme zase náš klub o něco dále posunout. Michal je ta správná osoba pro rozvoj našich mládežnických týmů a věřím, že spolupráce s Danem Krátkým jako šéftrenérem ženské složky bude fungovat” říká o pozici Michala Plecitého sportovní manager klubu Jakub Zalubil.

Co o své nové pozici řekl sám nově jmenovaný šéftrenér mládeže? “V první řadě jsem šťastný, že mi vedení klubu umožnilo vytvořenými podmínkami setrvat a pokračovat v rozdělané práci v klubu, která je jednoduše emoční záležitostí. Nebylo vůbec snadné najít cestu, která by vyhovovala oběma stranám, ale jsem rád, že se to povedlo,” hodnotí své rozhodnutí trenér mladších a starších žáků.

“Mým prvním a nejdůležitějším úkolem bude spojit komunikační cesty všech účastníků, kteří se podílejí na procesu od starších žáků až po přípravky. Mluvíme o trenérech, rodičích, ale i o samotných hráčích, neboť se bavíme o sportu, jehož primární věcí je dlouhodobý rozvoj sportovce. Postupně mám v plánu sejít se se všemi trenéry jednotlivých družstev a mou zodpovědností je, aby zde v BA měli trenéři možnost růstu a podepisovalo se to na jejich práci. Stejně tak se má práce zaměří na to, aby se nám zlepšila informovanost rodičů a vše vedlo k celkové spokojenosti skrze všechny kategorie” popisuje svoji pozici Michal Plecitý.