Povinná karanténa již dávno skončila, ochranná opatření se uvolňují a věci se pomalu ale jistě vrací zpět do normálu. I přestože opatrnost je stále potřebná, pro nás to znamená obnovu společných tréninků, na které jsme se všichni tak těšili. Letní příprava je již v plném proudu a Bleci byli vypuštěni z klece. Je tak naší milou povinností, ukončit projekt Bleci v kleci.

Vyjádření prezidenta klubu, Vojty Pavlíka, k projektu:

“Náš společný projekt byl vybrán mezi ukázkové projekty v době koronakrize na stránkách českého florbalu . A to naprosto zaslouženě, protože díky všem participujícím jsme naší komunitu aktivovali. Hráči i trenéři se tak mohli navzájem povzbuzovat v dobách, kdy nikdo nevěděl, co se bude dít. Naplňovali jsme se tak navzájem pozitivní energií. Chtěl bych moc poděkovat všem, kteří natočili a poslali svá videa.”

“Speciální poděkování patří Jirkovi Kolínskému, jehož video mi doslova vyrazilo dech. Mnohem důležitější než výsledky, je však samotný proces a to, že kluci hráče inspirovali k tomu, aby trénovali doma. Za to jsem nesmírně rád. Projekt vznikl v době kdy se rodil náš projektový tým pod vedením Lukáše Pokorného. Pro tento nově složený tým to byl první projekt z mnoha, na které se naše komunita může těšit.”

Zmiňované video, za které již Jirku vychválil v jednom z našich rozhovorů hráč A-týmu, Jan Pícha, naleznete zde:

Pozitivně projekt hodnotí i šéftrenér, Jakub Zalubil:

“Chtěli jsme vytvořit projekt, který by nejen sdružoval naše členy v těžkých chvílích., ale také jsme se snažili rozhýbat celý náš klub. Bleci v kleci se snadno uchytili a obdrželi jsme mnoho příspěvků od všech zúčastněných, kterým bychom všichni rádi poděkovali za společnou tvorbu zajímavého obsahu a jejich sportovní aktivitu v době, kdy jsme se nemohli společně potkávat a trénovat. S některými projekty budeme chtít navázat na tento projekt v podobném duchu, i když jsme teď již Bleci bez klece a normálně fungujeme, za což jsme samozřejmě hrozně rádi.”

Celkem pro vás Lepri, ale i Štěpán Čejka, Jirka Kolínský, Naty Zemanová, Kuba hlaváček a někteří hráči A-týmu připravili 65 dílů. Mohli jste se tak naučit celou řadu nových cviků, ale i vypilovat ty, které už znáte. Trenéři pro vás vymýšleli i všelijaké výzvy, aby ten čas doma rychleji utíkal. Jejich snaha však také nevyšla na prázdno. Za odměnu jste nám poslali neuvěřitelných 91 kratších i delších videí, za která vám děkujeme, protože nás moc bavila. Dohromady trvala 4877 vteřin, tedy více než 81 minut, což už by vydalo na kratší film. Počet zhlédnutí všech videí nahraných na náš YouTube kanál byl 14 187. A to jsou pěkná čísla!

Vaše aktivita nezůstane samozřejmě bez odměny. Kromě našich díků obdržíte něco i na památku. Co? To se dozvíte v následujícím videu: