Začíná nám nová sezóna a s ní přichází i nové posily do našeho klubu. Pojďme si je všechny představit, abyste věděli, s kým se v BLACK ANGELS můžete potkat.

Anet Jarolímová – Ženská složka hlásí letos velkou posilu. Šéftrenérkou ženské složky se stala Anet Jarolímová. Ta má velice bohatý florbalový životopis. Pětkrát vyhrála ženskou Extraligu, 4x s Herbadentem, 1x s Chodovem. Se 152 body drží rekord v historickém bodování play-off Extraligy žen. Pestrá byla i její reprezentační kariéra. účastnila se čtyř mistrovství světa mezi lety 2009 a 2015. Na mistrovství v roce 2011 získala s reprezentací první bronzovou medaili.

Anet zároveň má v letošní sezóně na starosti Hráčské akademie. Pevně věříme, že se s její pomocí posune celý klub zase o krok dál.

Petr Brabec – Nový kondiční trenér ženské složky, který do klubu přišel s Anet Jarolímovou. Jako kondiční trenér má dlouholetou praxi z házené, ale působil i dva roky ve fotbalové reprezentaci. Ani florbal mu není cizí, protože s Anet se seznámil právě při práci v Herbadentu a později i na Chodově.

Matěj Pošta – Staronová posila. Většina z vás určitě zná Matěje Poštu z předchozího působení v našem klubu. Po několika letech se vrátil a momentálně klubu pomáhá s organizací projektů a dohlíží na to, aby vše šlapalo tak jak má a abychom se neustále zlepšovali.

Tomáš Janeček – Netřeba představovat. Tomáš trénoval juniorskou reprezentaci, Slovinskou reprezentaci, ale i Mladou Boleslav. Nyní je to však trenér našeho A-týmu a nejedná se tak o novou posilu. Nicméně od letošní sezóny působí na pozici šéftrenéra mužské složky a má na starost kromě elitního družstva mužů také dorostence a juniory. Cílem jeho práce bude více propojit elitní mužská družstva a zajistit tak, aby za A-tým i nadále nastupovali talentovaní odchovanci BLACK ANGELS.

Lukáš Viktor – Lukáš také působil v našem klubu již během minulé sezóny. Jeho hlavní zodpovědností v klubu jsou zahraniční spolupráce. Kromě toho se však podílí na organizaci projektů a náborů.

Irena Růžičková – Stejně tak Irenu Růžičkovou pravděpodobně dobře znáte. Kromě toho, že za Bleky střílí její syn Honza, pomáhá klubu velice aktivně i s nábory. Od minulé sezóny také působí na pozici “spojky” mezi vedením a rodiči. S veškerými požadavky a dotazy se tak rodiče mohou obrátit přímo na Irenu.