Po dohodě s provozovatelem naší členské sekce, firmou eos media, bude během pátečního dopoledne systém migrovat na novou verzi. Upozorňujeme tedy, že zhruba mezi páteční 9 a 12 hodinou bude systém uživatelům nepřístupný.

Nová členská sekce nenabídne pro běžného uživatele nyní ještě převratné změny. Systém se především technicky připravil na zavedení mobilní aplikace, která by měla být podle provozovatelů spuštěna během května. Plnohodnotnou členskou sekcí ve vašich mobilech tak budete moci být ještě více propojeni s klubovým děním.

Seznam novinek, které nás čekají v nové sekci, naleznete s ikonkou 2020 zde: https://www.eosclubzone.cz/klubova-sekce

Jedna z hlavních novinek na vás čeká už při přihlašování – k účtu jednoho hráče nyní můžete mít více přihlašovacích údajů, může mít tedy vlastní login a heslo hráč i oba rodiče. Před prvním přihlášením tedy věnujte velkou pozornost tomuto článku, kde je popsáno vše o aktivaci uživatelského účtu v nové verzi: https://www.eosclubzone.cz/podpora/prechod-clena-na-novou-verzi

V případě potíží s přechodem na novou verzi systému kontaktujte prosím manažera klubu Sváťu Baťu na e-mail svatoslav@blackangels.cz , který bude řešit případné problémy přímo s provozovateli členské sekce.