Po velice dlouhé pauze jsme začaly holky pomalu opět rozhýbávat. Zaměřili jsme se hlavně na Atletiku , kruhové tréninky, venkovní pohybovky s míčem a samozřejmě nechyběly ani tréninky s florbalkou.

Holky byly po tak dlouhé pauze opravdu zapálené do florbalu a těšily se, až se opět sejdou s kamarádkami- Byla to skvělá změna, být konečně zas ve svém oblíbeném kolektivu. Viděli jsme jak, to holkám nestačí, a proto jsme se rozhodli jim uspořádat celodenní akci.

Ráno 22.5. v 10:15 jsme se tedy sešli na ZŠ Fryčovická, kde jsme si zopakovali atletiku, správné držení těla a celkový pohyb. Nechceme přeci, aby ty naše holčiny měly zdravotní problémy. Po atletické části jsme se přesunuli do BB Arény, kde měly holky florbalovou část. Sice ztráta půl roku tréninku je znát, ale po dvou měsících trénování s florbalkou je znát opět malinky krůček kupředu. Po hodině a půl florbalového tréninku přišla tolik očekávaná část, a to příjezd oběda.

Další část byly individuální pohovory, kde jsme holkám opět zopakovali co je čeká, jak to budeme vést a na co se můžou těšit. Došlo i na téma školy, aby holky zabraly a doladily tak známky. Máme od všech příslib, že zaberou, když je před námi očekávaný turnaj v Brně.

A na závěr třešnička na dortu, a to doslova, byla oslava Kačky Rachůnkové, kde s holkama oslavila své krásné 11 narozeniny.

Holkám se moc nechtělo domů a ještě  před BB arenou si stihly zahrát vybíjenou. Lehce po 16h jsme skvělou akci ukončili. Tento den nám ukázal velký zápal holek a chuť do florbalu, ale hlavně nám ukázal, jak skvělou partu máme.

Mám velkou radost za tuhle partu holek a těším se na naše tréninky a od nové sezóny snad i zápasy.

Autor článku: Martin Morisák.